Hornet - 1 (0.22 cal 32grain) Bullet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben yavru vatandan ertogrul ve ariarmskıbrıs yani iki arkadaşımızın katılacağını sanıyorum ve evimde üç kişiyi ağırlayabilirim yani kenyadan gelebilirseniz sizi de misafir ederim bu arada gamo cf X rolayl 4.5 ve diana mod 460 5.5 yaylı bir de 6.35 sumatra silahımı da birlkte deneyebiliriz.

• ben aslında 14 -18 haziran tarihlerinde ankarada olacağım. uyarsa buluşuruz. orda akraba düğünüzmüz var. onlara gideceğiz. inşallah görüşürüz.

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• o tarih için kesin bir şey söylemek istemem ama sanırım işlerimi ayarlaytabilirim şimdiden işleri ona göre uydurmaya çalışacağım .inşallah görüşürüz, sütlü kahve içeriz

• o tarih için kesin bir şey söylemek istemem ama sanırım işlerimi ayarlaytabilirim şimdiden işleri ona göre uydurmaya çalışacağım .inşallah görüşürüz, sütlü kahve içeriz

benimde fırsat bulup bulmayacağım belli değil. olursa neden olmasın.. inşallah

• ben zamanımı ayarlamaya uğraşacağım kısmet olursa ne güzel olur. hem sumatraya da bakarsın airams kıbrıs da gelebilecek mi

• ben zamanımı ayarlamaya uğraşacağım kısmet olursa ne güzel olur. hem sumatraya da bakarsın airams kıbrıs da gelebilecek mi

malasef o gelemz onunda düğün hazırlıkları var. ben ailemle geleceğim.. saygılar

• Ooo arkadaşımız başını büyük belaya sokuyor anlaşılan 8o Şaka bir yana allah mutlu etsin ona hayat boyu mürüvvet temenni ederim

• Ooo arkadaşımız başını büyük belaya sokuyor anlaşılan 8o Şaka bir yana allah mutlu etsin ona hayat boyu mürüvvet temenni ederim

Teşekkür ederim Kardeşim...

• evleninceye kadar gözünü dört aç evlendikten sonra gözünün birini kapat.

• İnce Mehmet 5,5 mm Point Lead 25 grain pellet'in BC değeri nedir?