Hornet - 1 (0.22 cal 32grain) Bullet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Biraz önce teslim aldığım hornetlerin işyerimde bulunan birkaç farklı numune ile cep telefonuyla (gerçeğinden farklı çıksada malesef eldeki imkanlar...) çekilmiş görüntüleri;

Diğer pelletler sırasıyla Daystate Rangemaster, Predator Polymag, AA Diabolo

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/albums/hh618/Wanted_Tr_Gun/Air%20Balistik/DSC04601_zps76f1ce3d.jpg]

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/albums/hh618/Wanted_Tr_Gun/Air%20Balistik/DSC04603_zpsd4f90653.jpg]

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/albums/hh618/Wanted_Tr_Gun/Air%20Balistik/DSC04604_zpsecfbfbff.jpg]

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/albums/hh618/Wanted_Tr_Gun/Air%20Balistik/DSC04606_zps3486c92c.jpg]

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/albums/hh618/Wanted_Tr_Gun/Air%20Balistik/DSC04607_zpsd3b706cf.jpg]

Kumpas ve BT65 için krono ölçümleri en kısa zamanda...

• Denediğim onca pelletin içindeki en pürüzsüz, çapaksız olanı diyebilirim, toz namına birşey yok. Eteklerde bir yamukluk yok, resimde öyle gözüküyor olabilir. Keşke prof bir makine olsa net anlaşılır. Tasarımcısının dediğine göre ağırlık farkı oranı %2-3 ü geçmez, ayrıca bir kutuyu hazırlamaları 20-25dk sürüyormuş farklı bir teknikle, özenildiği belli...

• hornet-1 için kullandığım en iyi kurşun diyebilirim. zaten atışlardan denemelerde de kendini gösteriyor. çok değil yakın zamanda herkes kullanama başlayacakdır. bende diğer kurşunlarda vazgeçmeye zorlandım ama şu anda en iyisi bu diyebilirim. uzun zaman eley wasp da kullandım. şu anda wasp satılmış olsaydı, ben yine de Hornet 1 tercih ederdim. Artıları bana göre fazla!!! Bence bir kere kullanan vazgeçemez diyebileceğim kadar idealı bir kurşun. Deneyin Görün derim. Birşey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız.. saygılar!!

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• %2-3 cok ciddi bir fark 0,2-0,3 olmasin?

• hornet-1 için kullandığım en iyi kurşun diyebilirim. zaten atışlardan denemelerde de kendini gösteriyor. çok değil yakın zamanda herkes kullanama başlayacakdır. bende diğer kurşunlarda vazgeçmeye zorlandım ama şu anda en iyisi bu diyebilirim. uzun zaman eley wasp da kullandım. şu anda wasp satılmış olsaydı, ben yine de Hornet 1 tercih ederdim. Artıları bana göre fazla!!! Bence bir kere kullanan vazgeçemez diyebileceğim kadar idealı bir kurşun. Deneyin Görün derim. Birşey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız.. saygılar!!

Bu pellete kötü diyen hiç kimse yok ama herkesin kullanmama sebebi fiyatının diğer pelletlere göre 3 katı pahalı olması. Atışa gidip 2 kutu pellet harcayanlar için pek ideal değil bütçe açısından. Yoksa pellet gayet temiz ve özenerek hazırlanmış.

• Bu pellete kötü diyen hiç kimse yok ama herkesin kullanmama sebebi fiyatının diğer pelletlere göre 3 katı pahalı olması. Atışa gidip 2 kutu pellet harcayanlar için pek ideal değil bütçe açısından. Yoksa pellet gayet temiz ve özenerek hazırlanmış.

herşeyin iyisi daima pahalı olur bence..

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• Bu bulletler Daystatelere yakışır. AT-BT için İnce Mehmet 23-25 grain en güzeli.

• İncemehmet 149 metre atışları 5 atış ctc : 11cm (hava rüzgarlı)

[Resim Engellendi: http://img577.imageshack.us/img577/8942/47386062.jpg]

[Resim Engellendi: http://img842.imageshack.us/img842/3959/160m25grainteneke.jpg]

Bt65 de Murat kullanıyordu böyle bir sorundan hiç bahsetmedi, AirRanger aldı yine incemehmete devam...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen army ().

• Aldığım 2 kutudan birini, tek tek doldurmaya üşenmeyeceğim :) zamanlarda kullanmak üzere stokta tutup, diğer kutuyu dileyen arkadaşlara şu an ki fiyatından kargo ücretide bana ait olmak üzere gönderebilirim yada HN Baracuda, Ince Mehmet, JSB Jumbo Monster ile takas olabilir.

• çok değil yakın zamanda herkes kullanama başlayacakdır.

Kurşunlar çok güzel görünüyor,alınan sonuçlardan da haberdarım,ancak fiyat kadar önemli olan düşük gramajlarda üretilmesi.16 grain yada 18 grain mesela üretilse daha çok satar,fiyatı eğer isabet ve bc değerine eş değer ise neden alınmasın.Zamanında JSB türevi pelletler 50 tl alıcı bulmuş.

Saygılar

• aynen ben bt 65 ve air ranger tüfeğimde ince mehmet 30 grain kullanıyorum gayet başarılı uzak mesafe atışlarda ve tahribatda çok iyi ancak gücsüz pcp ve yaylılarda 30 ve 25 grain tavsiye etmiyorum

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• Hornet-1 i kullanan bida başka pellet denemz bence yaptığı inanılmaz grouplar belli videolarda ben şahsen artık başka pellet almıyorum,kulllanan birdaha bence vazgeçmez diye düşünüyorum..

• çok gzeller ama 150 adet pellete 35 lira çok faiş.

• serbest piyasa, isteyen istediği fiyata satar.

İstemeyen almaz. Gerçekten bahsettiğiniz grupları yapabilecek başka pelet yoksa ve buna muhtaçsanız, bu parayı vermek zorundasınız ama tabii gönlünüzce sık sık atış yapmazsınız. Bu sitede, grupmanlarını yayınlayan arkadaşların başarılarını sık sık gördüğüm kadarıyla; Başka markalarla da uzun mesafe ve küçük gruplar yapmak mümkün.

Arkadaşlar hatırlarsanız, daha önce yerli üreticileri eleştirmek mi cesaretlendirmek mi doğrudur tartışması geçmişti. Bu durum için ne düşünüyorsunuz.

• Hornetleri yeni aldım ben de yalnız kullanma fırsatı henüz bulamadım. Fakat ince mehmet 30.25 lerle arasında çok fatk var. İnce mehmetleri 3-4 sefer yıkamama ragmen çapakları bir türlü tükenmiyo hornetler ise böyle bir işlem gerektirmiyor. Yüzey pürüzlülükleri konusunda arkAdaşların izlemimlerine kesinlikle katılıyorum.

• Arkadaşlar hatırlarsanız, daha önce yerli üreticileri eleştirmek mi cesaretlendirmek mi doğrudur tartışması geçmişti. Bu durum için ne düşünüyorsunuz.

Şahsen, müşteri eleştiri ve önerilerini dikkate alıp varsa hatalarını düzelten, kendini geliştiren yerli üreticileri sonuna kadar desteklerim.

• serbest piyasa, isteyen istediği fiyata satar.

İstemeyen almaz. Gerçekten bahsettiğiniz grupları yapabilecek başka pelet yoksa ve buna muhtaçsanız, bu parayı vermek zorundasınız ama tabii gönlünüzce sık sık atış yapmazsınız. Bu sitede, grupmanlarını yayınlayan arkadaşların başarılarını sık sık gördüğüm kadarıyla; Başka markalarla da uzun mesafe ve küçük gruplar yapmak mümkün.

Arkadaşlar hatırlarsanız, daha önce yerli üreticileri eleştirmek mi cesaretlendirmek mi doğrudur tartışması geçmişti. Bu durum için ne düşünüyorsunuz.

ederinden fazla ise istediği tabi ki fikrimi belirteceğim. varsın 100 liraya satsın isterse bir pula satsın. banane. ben sadece bu yönde bir fikir belirttim. haksız da değilim, büyük çoğunluk öyle düşünüyor. zaten asıl piyasayı müşteri belirler. alan olmayınca satanı... der dedem. ".. olan yer her yörede farklı olabilir. "

• ben bir süre önce ince mehmet 6.35 dolu peletlerinden satınalmıştım. ve eleştiriler üzerine kutuları açıp baktım ezik, bozuk miktarı bir arkadaşın bahsettiği kadar fazla değildi ama gerçekten de yağ vardı. Hatta ciddi miktarda olmasa da beyaz kağıt üzerinde iz bıraktı, diğer peletler de kağıda çok az kurşun izi bırakıyordu ama bu daha fazlaydı. Daha sonradan army arkadaşımız içlerinden teker teker seçip, temizleyip bu şekilde satılırsa fiyatının yüksek olabileceğinden bahsetmişti. Şimdi de bu konuyu okuyunca şunu farkettim: Bu honet peletler özllikle seçilmiş ve elle paketlenmiş peletlerdir ve fiyatına bakılırsa da müşterilerden seçme parası talep emketedirler yani daha iyi üretim değil daha iyi seçme ile karşı karşıyayız.

Şahsi fikrimdir; Aynı şekilde seçilmiş ince mehmet peletler her ne kadar pahalı olursa olsun,hornot peletlerden daha ucuza gelecektir. Aslında standart paketler hergün daha da iyileştiriliyor iken, üstelik bu fiyata fazla bir değişikliğe de gerek yoktur

Siz ne düşünüyorsunuz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen falcone ().