scuba tüp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba.

scuba tüp almayı düşünüyorum fakat bu sadece tek başına tüple olmuyor dolum aparatıda lazım sanırım. bu şekılde set olarak satan varsa makul fıyatlarda alabılırım hatsan at-44 var.

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Merhaba

Halil 61 de satılık 2 adet scuba tüpü var irtibata gecebilirsin

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• hocam 350 tl çok ağır gelır bana ya

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• 350 ağır gelir dedeniz ama testleri yapılmış ve temiz tüpler. ben hi--lal--av almıştım tüp bakımsız cizik bir kısmı zedelenmiş gibiiydi gittim test yaptırdım rahat edim diye gene para vermiş oldum. dolum aparatı ve tüp 400 makul cok temiz ise 450 verilir sonucta 300 bar tüp sağlam olduğunu bilmek gerek bunuda göz önünde bulundurun saygılar

Hatsan At-44 tactical long 0.22 :thumbup:

Hatsan At-44 Ahşap long 0.22

Hatsan At-44 Tactical 0.22

Hatsan Mod 125 0.177

Crosman C-TT

• ben ankara da 350 bar basan yer bilmiyorum , para tuzaklarına devam ediliyor , yada burnuma öyle kokular geliyor...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...