magnum sınıfı tüfeklerde grupman ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • s.a arkadaşlar siz dostlarıma bir kaç sorum olacak...

+ magnum sınıfı tüfeklerde 30 - 50 mt de güzel grupman yapılabilir mi ?
    + tavsiye edilen pellet hangisi olmalıdır ?
    + tepmeye karşı kullanacağım dürbün hangisini önerirsiniz ?
    + dampasız dürbün iş görür mü ?

mümkün olduğu kadar en maliyetsiz ekipmanları söyleyebilir misiniz? :))

Saygılar..

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Sordugun sorularin hepsinin, forumda mubalasiz en az 5-10ar cok aciklayci ve net cevabi var.
    Lutfen hazir isteyecegimize biraz arastirma yapalim oncelikle

• Sordugun sorularin hepsinin, forumda mubalasiz en az 5-10ar cok aciklayci ve net cevabi var.
    Lutfen hazir isteyecegimize biraz arastirma yapalim oncelikle

hmm ok mutlu oldun mu ?

Retay 135 x

• [/quote]hmm ok mutlu oldun mu ?[/quote]
    Simdi kiziyorsun ama arastirip okusan kendin icin cok daha iyi edersin. Ikinci el bilgi cok tehlikelidir. Kulaktan dolma bilgiyle sana yardimci olmaya calisan insanlar seni buyuk yanilgilara goturebilir. Her konuda Lutfen kendiniz icin biraz arastirmaci olun ve okuyun

• hmm ok mutlu oldun mu ?

Simdi kiziyorsun ama arastirip okusan kendin icin cok daha iyi edersin. Ikinci el bilgi cok tehlikelidir. Kulaktan dolma bilgiyle sana yardimci olmaya calisan insanlar seni buyuk yanilgilara goturebilir. Her konuda Lutfen kendiniz icin biraz arastirmaci olun ve okuyun

epeyce araştırma yaptık sonra aldığım dürbünle hiç bir işlem yapamadım geri iade edemeyincede elimde patladı o yüzden soruyorum abicim

Retay 135 x

• diana 48-52-54-56

iyi bir dampa ve iyi bir dürbünün fiyatı epey pahalıya geliyo benim tüfeği de satıp güzel bi pcp alabilirim diye düşünüyorum o yüzden uygun parçalarla yırtabilirmiyim diye araştırıyorum teşekkür ederim :)

Retay 135 x

• Dampasız olmaz kesinlikle. Dürbüne yazık olur ve 3-4cm den iyi grupman yapamazsınız. Ayrıca magnum yaylıda her şeyden çok teknik önemlidir. Mümkün olduğunca tüfeği sıkmadan serbest bırakarak atış yapılmalıdır. Kundak vidalarını da iyice sıkmayı unutmayın, bunu mümkünse her atıştan sonra yapın.

Buna yabancı airgunnerlar "Artillery Hold" diyorlar:

http://www.youtube.com/watch?v=ZLed_nD5ixA

http://www.youtube.com/watch?v=i-VGHVsP_b8

http://www.youtube.com/watch?v=_mnbI9Nfu4c

İyi atışlar. :thumbup: