crossman 2100 hakkında...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • crossman 2100 hakkında..

merhaba

1 hafta önce satın aldığım crossman 2100 ün performansından bi sorun mu var acaba?6 metreden karton kutuyu zar zor deliyo..ayrıca teneke kutuyu da 6 metreden delmiyo..teneke kutu fazla kalın deil ayrıca..Gamo pelletler ve crossmanın orjinal saçmalarıyla...sizin fikrinizi alabilir miyim?

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• Atışları kaç pompada yapıyor sunuz? Gerçi 2 pompada bile karton kutuyu delmesi lazım.

• en az 3 defa pompalıyorum..10 defa pompalamadan sonra bile metal tenekeyi delmiyo...

karadenizteam.png

• Görünen o ki silahında ciddi bir hava kaçağı var ama nereden bu bilinmez Ben 10 pompa ile 40 metreden teneke delebliyorum.
    Sana önerim forumdan Avcıhoca ile irtibata geç yolla ben hallederim derse ne mutlu sana, Müthiş güçle silahın geri döner.
    Selamlar...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hallederim derse olurmu hiç kıymetli abim, ne zaman isterseniz hazırım ben elimden geldiğince inşallah.

• crosman 2100 hakkında çok hazin hatıralarım var. daisy powerline dan vaz geçip bu tüfeği almaya kara verdim. gittim aldım, hızını ölçtüm, 7.5grain saçma ile ort.; 1 pompada 280-2,410-3,505-4,560-5,610-6,640-7,680-8,700-9,720-10 pompada ise 745-755 arası sonuçları görünce çok mutlu oldum. ancak isabetliliğinde 10metrede tek delik yapması gereken bu tüfeğin isabetliliği beni pek tatmin etmedi.

silahı söküp incelediğimde acı gerçeklerle karşılaştım. pompa ile kolunu birleştiren parçada 2200 modeline ait olduğu yazıyordu yani silah bence taplama parçalardan yapılmış gibiydi. namluyu incelediğimde namluda halka halka bir dünya çizik vardı ve yivsetler bayağı silik görünüyordu. bence bu tüfekle defalarca çelik saçma atılmıştı. daha sonra namluyu düz bir satıha koyup yuvarladığımda eğik bilardo sopası gibi hoplayarak yuvarlandığını görünce aldığım yere en 'içten' sevgilerimi yolladım.... X( selamlar, saygılar... ;confused;

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mrt.trn ().

• merabalar hepinize..

Arkadaşlar bugün 25 m.den bira kutusunu deldi..ayrıca 25 metreden rakı şişesini boynunda kırdı şarap şişesini deldi geçti.. galiba silaha daha yeni alışıyorum..Sİzce bunlar sihın normal çalıştığını mı gösterir +;tuftabV# ?

ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

karadenizteam.png

• Pompa keçesi yağsız kalmış olabilir. Pompayı açın iç kısımda bir keçe göreceksiniz bir kaç damla yağ damlatın.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776