pcp tüfek seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dürbün de dahil 2000 tl yi geçmeyecek bir pcp silah arıyorum. bir
    süredir kendi çapımda araştırıyorum.

hatsan'ın galatian
    modeli çıktı Regülatörlüymüş 1500 tl diyorlar ahşap saplı olanına.

pcp silahlardan
    anlamadığım için yanlış karar vermek istemiyorum. bir kere olsun temiz olsun
    istiyorum.

bu silahı alsam mı
    karar veremedim. bilgili arkadaşlardan tavsiyede bulunan olursa çok sevinirim.

yada bu silahtan
    başka alabileceğim büccem dahilinde başka bir silah önerir misiniz

• Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• Pcp pompası falan bu fiyatın içindemi 450 500 civarı sıfır pompalar çünkü.

• hatsanın pompası 300tl dediler. onu düşünüyorum. pompa dahil 2300 diye düşündüm

• Tüfekten beklentinizi yazsaydınız daha net cevap verebilirdik.

• Öyle bi bütçe ayırdıysan ve scuba tüpü kullanma şansım var dersen sumatra 500 tek geçerim daha güçlü daha tatmin olacağın bi tüfek bulamazsın. Scuba tüpünü devre dışı bırakırsak 3 tane tüfek önerim olur. 1- evanix ar6 2- benjamin discovery 3- gamo dynamax

• t12 iş görecektir. yada 2.el AA

Şahsen ben alacak olsaydım, forumdan 2. el regulatörlü AA s510 alırdım.

• Öyle bi bütçe ayırdıysan ve scuba tüpü kullanma şansım var dersen sumatra 500 tek geçerim daha güçlü daha tatmin olacağın bi tüfek bulamazsın. Scuba tüpünü devre dışı bırakırsak 3 tane tüfek önerim olur. 1- evanix ar6 2- benjamin discovery 3- gamo dynamax

sumatra 500'e bakmıştım ama 240 barda 10 atış diyor. bana çok atış yapacak bir silah lazım. onu doldurmak beni silahtan soğutur :)

• Official Post

sumatra 500'e bakmıştım ama 240 barda 10 atış diyor. bana çok atış yapacak bir silah lazım. onu doldurmak beni silahtan soğutur :)

sumatra gibi bir pcp nasil önerilir daha anlamadım.
    o silah müzelik. güc var ateşli gibi ses var.

siz dedigim gibi AA alamaya çalışın pisman olmazsınız

• tüfekten beklentim isabetli atış bir de sağlam olsun uzun ömürlü olarak kullanılabilsin.
    önerdiğiniz silahın linkini yollarsanın çok sevinirim.

havalı tüfeklerde bilgim yok açıkcası çok az tecrübe sahibiyim. onun için sizlere güveneceğim.
    bu arada kimse hatsandan bahsetmiyor almaya değmeyecek bir sılahmıdır bu