Desteksiz, dürbünsüz pek iyi olmayan tüfekle güzel bi atış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bikaç hafta önce kral magnum 5.5 bi tüfek aldım kuzenime hediye olarak. Onlara uğradım bugün geniş bahçeleri ve atış yapmak için uygun bi bahçeleri var. Tüfekte dürbün yoktu. İnce mehmet pakedinde son kalan sivri uçlu pelleti tüfeğe koyup kurdum. 25-24M ye ince mehmetin biten pakedini koydum. Destek ve dürbün olmadan tek bi atış yaparak hakladım namussuzu :))
    İkiye katlanmış bi 5tlden daha küçük: http://t1306.hizliresim.com/1b/b/p06vz.jpg

• Herkesin yapabileceği kapasitede bir atış.. Ayrıca şunu söylemek istiyorum; ben Daystate Rangemaster pellet kullanıyorum acaba bu pellet namuslumudur bilgin varmı, hani yok diyorsan eğer onu almayacağım artık...

• Herkesin yapabileceği kapasitede bir atış.. Ayrıca şunu söylemek istiyorum; ben Daystate Rangemaster pellet kullanıyorum acaba bu pellet namuslumudur bilgin varmı, hani yok diyorsan eğer onu almayacağım artık...

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Hatsan Mod 99 (5.5)