18 Ağustos 2013 İstanbul Field Target Yarışması Hakkında Bilgilendirme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İzzet abi akıncılar kim, ilk defa duydum ben.

Valla Levent, benim de hobiye başladığımda duyduğum takımlardan biri idi. Hobi*silah forumunu kel alaka bir biçimde ayrılıkçı bir grubun destekçisi olarak suçlayarak ayrılan bir grup arkadaş tarafından kendi forumlarını kurdular.

Buradan ötesine devam etmem forum kurallarını ihlal edeceği ve polemiklere yol açacağı için, burada kapatayım. İsimleri aklıma geldiği için hiçbir art niyet olmadan yazdım, sakın kimse altında bir şey aramasın. Hala devam ediyorlar mı, onu da bilmiyorum.

• Teşekkür ederim İzzet abi, verdiğin ipucu sayesinde buldum.

A-TAKIMI

• merhaba,özür dilerim bu tür organizasyonları daha önce takip edemediğimden bilmiyorum,bu yarışma sadece pcp sahipleri içinmi düzenleniyor?

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Yaylıyla da katılabilirsiniz.

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM

• çok güzel bir organizasyon olucak belli, istanbul biraz uzak bana ege civarında olursa seneye kesin katılmak isterim kısmet olursa

• İstanbulda olan havalı kuvvetler akıncılar airgun sprint filintalar gibi gruplardan birine girmem gerek yardmcı olursanz sevinrm

• istanbul bağcılarda oturuyorm bana yakın giden bi abimiz varsa giderken benide alabilir mi rica etsem şahsi aracım yok yardımlarınızı istiyorum.

Yönetici Notu: Yarışma katılımcı listesi başlığındaki mesajınız buraya taşınmıştır

• 30 FPE sınırı var denmiş ama at-44 long, bt-65 gibi tüfeklerle katılacak arkadaşlarımız var, bende wolverine ile katılabilir miyim? Eğer onunla katılamaz isem, independence ile katılırsam pcp olarak mı sınıflanıdırılacağım yoksa yaylı olarak mı?

• At44 ve bt65 lerde güç düşürülebiliyor. Yarışma öncesinde yarışmacıların silahları krono ile ölçülüyor, 30 fpe sınırını aşıyorsa katılamıyor.

Independence modeli hangi klasmana girer ondan emin değilim.

• 30 FPE sınırı var denmiş ama at-44 long, bt-65 gibi tüfeklerle katılacak arkadaşlarımız var, bende wolverine ile katılabilir miyim? Eğer onunla katılamaz isem, independence ile katılırsam pcp olarak mı sınıflanıdırılacağım yoksa yaylı olarak mı?

Kemal önce wolwerine ve independence yi alana bir getir bakalım edelim hangi klasmanda olacağına karar verelim. :)

A-TAKIMI

• At44 ve bt65 lerde güç düşürülebiliyor. Yarışma öncesinde yarışmacıların silahları krono ile ölçülüyor, 30 fpe sınırını aşıyorsa katılamıyor.

Independence modeli hangi klasmana girer ondan emin değilim.

Bu yarışmaya da katılamıyorum demek ki, kısmet.

Kemal önce wolwerine ve independence yi alana bir getir bakalım edelim hangi klasmanda olacağına karar verelim. :)

Sayın Meenet üye olmadan alanı kullanamazsın dedikten sonra gelmedim alana, üç takım kaptanının aynı anda alanda olması vb. şartların sağlanması ve üyeliğimin görüşülmesi çok ufak bir ihtimal. Kendi çapımda bir atış alanı ayarladım bende, orda oyalanıyorum :rolleyes:

• Independence 30fp üzeri değilse onunla katılabilirsin.

Atış alanı kullanımı açısından Meenet doğru söylemiş, alanı kullanabilmek için takıma üye olmak gerekiyor. Doğukan ve senin üyeliğin içinde görüşülmüş, konuşulmuştu aslında, bir gittin yüzünü görene aşk olsun.

Takımın adetlerini anlayışla karşılamak gerekir. Sonuç itibariyle ticari bir oluşum değil, tamamen ekip ruhuyla yapılan bir organizasyon bu. Dolayısıyla her atış ekibinde olduğu gibi bizde de bir tanışma faslı var. Senin fasıl yarım kaldı, umarım tamamlarsın.

• Independence 30fp üzeri değilse onunla katılabilirsin.

Atış alanı kullanımı açısından Meenet doğru söylemiş, alanı kullanabilmek için takıma üye olmak gerekiyor. Doğukan ve senin üyeliğin içinde görüşülmüş, konuşulmuştu aslında, bir gittin yüzünü görene aşk olsun.

Takımın adetlerini anlayışla karşılamak gerekir. Sonuç itibariyle ticari bir oluşum değil, tamamen ekip ruhuyla yapılan bir organizasyon bu. Dolayısıyla her atış ekibinde olduğu gibi bizde de bir tanışma faslı var. Senin fasıl yarım kaldı, umarım tamamlarsın.

Independence 30 fpe, ama yaylı sayılsa yaylılara, pcp sayılırsa bana dezavantaj, bakalım.

Takıma kabul için üç kaptanın birden varlığı gerekince, büyük buluşma olursa ona gelirim diye beklemeye karar verdim. En kısa sürede tekrar görüşürüz umarım :thumbup:

• Kemal biz aramızda senin üyeliğini zaten onayladık, çok oldu. Sen Serdar ve Mehmet ile görüşmüştün, bana sordular o zaman bende olumlu yanıt verdim. Gelip görünmeyen sensin. Üyelik şartlarını yerine getirip alanı kullanabilirsin, bekleriz.

görüşmek üzere.

not: bu arada independence PCP sayılır (precharged pneumatic) . sadece pompası kendi üzerinde, normal bir PCPden tek farkı budur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png