13 Nisan Pazar Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Helal olsun arkadaşlar insan bi haber vermez mi togay en çokta sana kızdım.telefon var sende bi sormazmı gelirmisin diye.seni tükkan da görmemi ben

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• Kula33 buluşma tarihine bakarmısın 2008 de olan bir buluşma bu

cukurovateam.png

• Kardeş valla teşekkür ederim uyardığın için o günden bugüne kaç sene geçmiş yaaaa ama kendini benim yerime koyarsan nasıl olur anlarsın sanki geçen hafta yapılmış gibi denk geliyor ;kihhik, ;lol; :D birde şimdi taaa kaç sene önceki konu irdelenince bende yeni sandım ;şrofls;. ;,;- #hims :P Neyse uyardığın çok iyi oldu yoksa TOGAY'a çatacaktım 50 mt gurupmanı onun göbeğine yapacaktım.TOGAy da çok şanslı adam canım

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• Sorun değil yaşar bey

Buluşma olduğunda burada başlık açılır o zaman buluşuruz.

Ara sıra tarihe bakıp geçmişteki buluşmalara bakıp hasret gideriyorum

İyi günler
    Veysi

cukurovateam.png

• Ne günlerdi yaa..Hemen hemen her hafta sonu bir buluşma olurdu.
    Tüfeklerde tarih oldu,arkadaşlarda kayıplara karıştı.O zamandan beri devam eden sadece benım sanıırm o gurup içinde.

Merak etme Yaşarcım.yakında birşeyler düşünüyorum.Burdan paylaşırız zaten.Katılmak isteyen olursa başımın üstüne..
    Ne var ki bunca zaman beklememde ki nedenlerden biri tüksiz olmam şu aralar.Uzun bir süre de almayı düşünmüyorum.Yine de ortam için birşeyler yapabiliriz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• yada pelet tutucu olabilir sanırım :) bu arada resimleri göremedim image de sorun mu var bile arkadaşla yardımcı olabilir mi?

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Ne günlerdi yaa..Hemen hemen her hafta sonu bir buluşma olurdu.
    Tüfeklerde tarih oldu,arkadaşlarda kayıplara karıştı.O zamandan beri devam eden sadece benım sanıırm o gurup içinde.

Merak etme Yaşarcım.yakında birşeyler düşünüyorum.Burdan paylaşırız zaten.Katılmak isteyen olursa başımın üstüne..
    Ne var ki bunca zaman beklememde ki nedenlerden biri tüksiz olmam şu aralar.Uzun bir süre de almayı düşünmüyorum.Yine de ortam için birşeyler yapabiliriz.

togay kardeşim havalar ısınsın şöyle güzel bi hafta sonu ayarla bir buluşma atlar arabaya bende gelirim altı üstü 200 küsür km yol 1 saat 20 dakkada ordayım :) .memlekette benden başka bu hobiyle uğraşan yok heralde :S buluşma yapsam kendim çalar kendim oynarım ;,;-

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting