İncemehmet 25 grain dikkat !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir müddet önce gelen kolideki pelletlerin isabeti kötü olduğundan üretime geri gönderilmiştir...
    Cumartesi günü gelen 635 lerin mini hali gibi olan 25 grain 5.5 yeni pelletlerde de isabet çok kötü olunca bunlarında geri gönderilmesine karar verilmiştir... Hobiciler av bayilerinden firma ikaz edilmeden önce gönderdikleri bu solidleri satın alacaklarında bunu bilerek satın alsınlar...
    (Deneyipte memnun kalırlarsa başka)

Hobicilerin memnuniyeti önemli olduğunda bunu açıklamak durumunda kaldım ... (iyiyse iyi dediğimiz gibi kötüyse kötü de demeyi bilmeliyiz, firmaya bizzat söyledim bunların üretiminin durdurulmasını ve eğer mutlaka satılacaksa isabetini bozuk olduğu söylenmeden satılmaması gerektiğini)

Eğer yeni bir üretim olurda isabetteki problem giderilirse buradan bildirmeyi düşünüyorum takip edersiniz... Üretimdeki isabet kalitesi bozulmuştur...
    (Daha evvelki 23 ve 25 grainlerin testleri aylarca sürmüştü, işi aceleye getirmemek gerektiğini düşünüyorum)

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen army ().

• Bilgilendirme için teşekkürler.

Rica ederim ...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• elimizde 25grainler mevcut form olarak 30grainden çok başarılılar yani şarjörde çok güzel duruyolar pelletin yükleme namlu girişi sorunsuz grupman olarak denemedik fakat bt65de isabeti gayet iyiydi yarın vakit bulursak deneyip tekrardan fotolu bir şekilde bir grupman yapabiliriz...

• Bilgilendirme için teşekkürler.

Denenmiştir muhtemelen ama yine de bahsi geçen 25grain saçmaların farklı silahlarla denenip denenmediğini merak ettim. Malum, sonuçlar silahtan silaha farklılık gösteriyor.

Rica ederim , twiste göre değişiklik gösterebilirsede pek değişeceğini sanmıyorum... Yalnız ciddi bir güç üretiyor gibi geldi pelletin vurmasına bakınca...

• Bende İ.Mehmet 25'mi TS22'mi alsam diye düşünüyordum. TS22 daha mantıklı gibi görünüyor gibi :him:s

• bilgilendirme için saolun tamda uzak mesafe atısı için almak için arıyordum hiçbir yerde yoktu nedeni anlaşıldı :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Bilgilendirmeiçin teşekkürler , keşke bütün üreticiler sizin gibi samimi olsa!

Rica ederim ...

bilgilendirme için saolun tamda uzak mesafe atısı için almak için arıyordum hiçbir yerde yoktu nedeni anlaşıldı :)

Rica ederim ...

Bugün 30 grainleri attım bende ,yakın mesafede sıkıntısız tahribat için ideal ,uzak mesafe için fantaziye girmeye gerek yok zaten ağırlığından düşmeside çok saygılar army

Rica ederim ...

• Official Post

ben at44 te eski 25lerle çok güzel atışlar vce gayet güzel zaman geçirdim optik olmadığı için grupman yapamadım ama 100metreden gezve arpacıkla balonu vuruyordum inşaallah devamı saglıklısı gelir

• grupman fotolarını çekmeyi unuttuk :( fakat bt65 de 35m grupman iç açıcı değildi (ufak pellet kutusu kadar) çok farklı yerlere gidenler oldu 30grainde sıkıntı yok....