Fx VS Daystate

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Abicim şu imla kurallarına az dikkat etsen ne güzel olacak:) okumakta, anlamakta çok zorlanıyoruz. Az dikkat abicim:) Saygılar

Adem hocam,
    Bende anlamak için yoğun mesai ve beyin harcıyorum inan 8o

• Yaptığınız yorumlar için Teşekkür ediyorum

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

desentransferi.com aradıgınızı buldunuz:D

• Seçim yapmam zorlaşıyor ama FX gladyatör MK2 fiyatları tam belli olsun duruma göre degerlendirecegim.

Ama gönlümde Air Wolf MCT Taktical 5.5 mm dogru kayıyor :D

Tabi bu tüfekler için dürbünde lazım 8x32x56 dürbün düşünüyorum

hobicinin dilinden anlıyacak güvenilir satıcı arıyorum ( herşeyi fahiş fiyatla satmaya çalışıyorlar)(ankarada necatibeyde beylik tabanca var orada bi tane AİR RANGER 6.35 görünüşe göre üzerinde de iyi bi dürbün var sordum 7.000 dolar gibi fiyat çekiliyor bu saçmalık) bildigim 3 site var ak-su*hi-lal*ucar buralardan alış veriş yapanların görüşleri nelerdir?

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• FX gladyatör MK2 fiyat 4.502,55 TL

Air Wolf MCT Taktical 5.5 mm fiyat 5.036,90 TL

bu fiyatlarla ne yaparsınız önerilere açığım.

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• Son olarak şöyle söyliyeyim airwolf alırsanız fx i aramazsınız ama fx' i alırsanız daystate'i ararsınız...
    Airwolfun en can alıcı 2 özelliği elektronik valfli olması şu ana kadar gördüğüm tüfeklerden tüpündeki havayı en verimli kullanan tüfekler(-elektronik harper valfe sahib olanlar)sürekli kullanma şansım olduğu mk4, 230bar 144cc tüpe sahip yüksek güçte(875fps-16grain) 50 atış yapıyor,tetiğinin mouse tuşu ile aynı sertlikte olması yani klasik tetiklerdeki gibi yayın germesi ile mekanizmanın tırnağını oynatmıyor; elektronik olduğundan bir butona basıyorsunuz gerçekten çok hassas bir tetik.İsabetine gelince zaten çok fena, üzerinde konuşulcak tartışılcak bir durum söz konusu değil :)
    Aynı konuyu gidin yabancı bir forumda açın yabancılarda size airwolfu önerir

• Son olarak şöyle söyliyeyim airwolf alırsanız fx i aramazsınız ama fx' i alırsanız daystate'i ararsınız...
    Airwolfun en can alıcı 2 özelliği elektronik valfli olması şu ana kadar gördüğüm tüfeklerden tüpündeki havayı en verimli kullanan tüfekler(-elektronik harper valfe sahib olanlar)sürekli kullanma şansım olduğu mk4, 230bar 144cc tüpe sahip yüksek güçte(875fps-16grain) 50 atış yapıyor,tetiğinin mouse tuşu ile aynı sertlikte olması yani klasik tetiklerdeki gibi yayın germesi ile mekanizmanın tırnağını oynatmıyor; elektronik olduğundan bir butona basıyorsunuz gerçekten çok hassas bir tetik.İsabetine gelince zaten çok fena, üzerinde konuşulcak tartışılcak bir durum söz konusu değil
    Aynı konuyu gidin yabancı bir forumda açın yabancılarda size airwolfu önerir

teşekkür ederim güzel yorum ama airwolf yüksek güçte kaç atış yapıyor düşük güçte kaç atış yapıyor ?

Fx yüksek güçte 100 düşükte 300 diye yazanlar var forumlarda ne kadar doğru bilmiyorum

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• airwolf 70 atis yapiyor yüksek güçte düşük te 110-120 arasi fx ise bilgim yok

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• air wolf yüksek güçte 35 fps güç üretiyor değişik peletlerle crono yaptım sonuç 35 ila 36 aralığında.yüksek güçteki stabil atış sayısı 70 düşük güçte yani 30 fps de 100 atış yapıyor.fx hiç kullanmadım ama air wolf için şunu süyleyebilirim ben elektronik aksamdan korktuğumdan ve ağırlığın önde olmasından dolayı sattım.bu fiatlara cricket veya yeni gelecek bobcat leride bir düşünün derim.

steyr challenge
    cricket 6.35