Atış Mesafesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu hobiye yeni başladığımdan forumda çok sayıda soru soruyorum bu yönden kusura bakmayın :)

Yaklaşık 3 gündür tüfek ile atışlar yapıyorum.Havalı tüfek Hatsan mod 90 245m/s (800fps)

Bir ara ne kadar enerji ürettiğini ölçen bir sayfa bulmuştum onu kaybettim.Bu tür bir tüfek ile ve doğru pellet seçimiyle kaç metrede şişe kırabilme gücüne sahiptir acaba ?

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• şişe kırmak için yanlış hatırlamıyorsam 4fpe güç gerekli vurabilirseniz 100mt de bile çok rahat kırabilirsiniz özellikle göbekli şişeleri(içki şişeleri)

• Bu şişe kırma işi biraz karışık :) Şişeye, pelete, vuruş açısına, hava şartlarına, aynı model bile olsa elindeki tüfeğe göre değişir. Çok önemseme. Nereden ne kadar kırıyorsa vur gitsin.

• Bu şişe kırma işi biraz karışık :) Şişeye, pelete, vuruş açısına, hava şartlarına, aynı model bile olsa elindeki tüfeğe göre değişir. Çok önemseme. Nereden ne kadar kırıyorsa vur gitsin.

Alemsiniz valla :) vur gitsin :D

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan