Gamo Hunter Extreme Mi Yoksa Gamo Socom Extreme Mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo hunter extreme=== http://www.gamousa.com/product…0Extreme&productID=62

gamo socom extreme===> http://www.gamousa.com/product…Extreme&productID=315

değerli abilerim değerli kardeşlerimmm yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorumm =))

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Extreme modeli ,ükemizde yok amerikada var, bizdekiler birebir aynı sadece aksesuar farklı modeli hunter 1250/socom 1250 diye geçiyor.
    ahşap kundak hunter 1250 tavsiye ederim, her ne kadar kayın kundak olsada kaliteli ve böyle güçlü bir yaylı için yeterli ağırlıga sahip.
    forumlarda olucaktı 2 ci el birtane araştırın
    0 alıcam derseniz almayın hunter 1250 parasına diana 350 magnum alırsınız torununuza kullandırırsınız

• Extreme modeli ,ükemizde yok amerikada var, bizdekiler birebir aynı sadece aksesuar farklı modeli hunter 1250/socom 1250 diye geçiyor.
    ahşap kundak hunter 1250 tavsiye ederim, her ne kadar kayın kundak olsada kaliteli ve böyle güçlü bir yaylı için yeterli ağırlıga sahip.
    0 alıcam derseniz almayın hunter 1250 parasına diana 350 magnum alırsınız torununuza kullandırırsınız

ben extreme modellerini alacağım da ikisi arasında kaldım hunter mı socom mu?? diana bunlardan daha güçlü değildir heralde öyle değil mi?

vazgeçilmezlerim;

• ben extreme modellerini alacağım da ikisi arasında kaldım hunter mı socom mu?? diana bunlardan daha güçlü değildir heralde öyle değil mi?

gamonun kâğıt üzerınde sisirilmiş değerlerine aldanmayın, diana yanında bütün gamolar oyuncaktır. Magnum değil orta sınıf bir diana bile bu 2 gamoyu çöpe gönderir...

gamonun kâğıt üzerınde sisirilmiş değerlerine aldanmayın, diana yanında bütün gamolar oyuncaktır. Magnum değil orta sınıf bir diana bile bu 2 gamoyu çöpe gönderir...

ben extreme modellerini alacağım da ikisi arasında kaldım hunter mı socom mu?? diana bunlardan daha güçlü değildir heralde öyle değil mi?

abi bu çok iddalı oldu o kadarda olduğunu sanmıyorum...

vazgeçilmezlerim;

• Bence kostok abi doğru söylemiş
    Diana markası yaylılarda Weihreauch, ve AA ile kıyaslanabilir bu 3 ü aynı katagoridedir.
    gamoyu hatsanlar ve stoegger ile kıyas yapabilirsin.
    bugün aynı fiyata satılan hunter 1250 yerine diana 350 magnum alırsan, hem çok daha sağlam hem çok daha hassas ve isabetli hemde parçalık ve işçilik kalitesi çok daha yüksek evladiyelik bir yaylı almış olursun.
    Benim çok tecrübem yok ancak forumdan araştırdığım kadarı ile renaultla mercedesi karşılaştırıyorsun.
    böyle silahlarda büyükleri dinlemek lazım az paralar değil, kafana göre alıp pişman olmayınız

• bende pişman olmaktan korkuyorum işte. peki abi gamo hunter extreme ile domuz avı var bu nasıl oluyor peki .s
    hunter extreme

hunter extreme

hunter extreme

vazgeçilmezlerim;

• Bunlar reklam amaçlı çekimler. kurgularsan her şey olur. Bırak havalı yı , yiv setli, yüksek kalibrelli ateşli tüfeklerde bile 3-5 mermiye direnen domuzların videolarını da görebilirsin.

• Sakın reklamlara kanıp, havalıyla domuza falan atılmaya kalkışmayın, çok kötü sonuçları olabilir, millet çift kırmalarla kapasite yetersiz diye, otomatiklerle tutukluk yapar diye pompalıyla domuz avına gider, bunlar ne akla hizmet yaylı havalıyla domuz avı özendiriyorlar. kendinizi öldürtmek istiyorsanız deneyin.

havalı ile av ülkemizde yasak, yasak olmasaydı bile havalının öldüreceği hayvan belli en büyük tavşan oda head shoot yaparsanız. tavşanı bile body shoot öldürmez. havalılar av için oyuncaktır, serçe büyüklüğünden daha büyük hayvanı kafadan tam noktasından vurmazsanız öldürmez. hayvana eziyete gerek yok,
    Havalı tüfek ile serçeden başka av olmaz ben şiddetle karşıyım isterse 10 bin tl lik havalınız olsun 9 mm olsun , fantezidir av falan yapılmaz en kral havalı 150 fpe güç üretir. oda yüksek kalibrelidir seri atışlı değildir. bugün en düşük kalibre 4.5mm ateşli 17 hmr bile 300 fpe üzerinde güç üretiyor. bir avı koydunuzmu yıkmak için 1000 fpe güç gerekir oda belirli kalibredeki ateşlilerde olur aşağısı yalandır, fantezidir, hayvana eziyettir

• Sakın reklamlara kanıp, havalıyla domuza falan atılmaya kalkışmayın, çok kötü sonuçları olabilir, millet çift kırmalarla kapasite yetersiz diye, otomatiklerle tutukluk yapar diye pompalıyla domuz avına gider, bunlar ne akla hizmet yaylı havalıyla domuz avı özendiriyorlar. kendinizi öldürtmek istiyorsanız deneyin.

havalı ile av ülkemizde yasak, yasak olmasaydı bile havalının öldüreceği hayvan belli en büyük tavşan oda head shoot yaparsanız. tavşanı bile body shoot öldürmez. havalılar av için oyuncaktır, serçe büyüklüğünden daha büyük hayvanı kafadan tam noktasından vurmazsanız öldürmez. hayvana eziyete gerek yok,
    Havalı tüfek ile serçeden başka av olmaz ben şiddetle karşıyım isterse 10 bin tl lik havalınız olsun 9 mm olsun , fantezidir av falan yapılmaz en kral havalı 150 fpe güç üretir. oda yüksek kalibrelidir seri atışlı değildir. bugün en düşük kalibre 4.5mm ateşli 17 hmr bile 300 fpe üzerinde güç üretiyor. bir avı koydunuzmu yıkmak için 1000 fpe güç gerekir oda belirli kalibredeki ateşlilerde olur aşağısı yalandır, fantezidir, hayvana eziyettir

abi sadece gücünü örnek göstermek için söyledim ben onu domuz avina gidecek fln degilim deliliktir o .d 8o

vazgeçilmezlerim;

• Kardeşim hayırlı akşamlar.Hala almadıysan Emre abiyi (kostok) dinle derim. :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• forumda bir tane mod 46 magnum var satılmadıysa hiç kaçırma. Torunlarına kalır gibi bir yorum yapmak istemem benim büyük babamdan bana bir diana mod 25 kaldı hala sağlam ve atış yapıyor ama üzrine bir şey düşmüş gezi çatlamış değiştirmeye gönderdim. Kullansam bile en çok 20 - 25 yıl daha gider sonra boydan boya yenilenmesi gerek. Bende gamo CF x royal de var mod 460 da var ve ben en çok 460 seviyorum.

Geçenlerde yanışlıkla tetiğe bastım ve yaklaşık 3 metreden 2 cm suntayı delip 4 metre ilerdeki duvara saplandı . Bunu beklemiyordum.

diana alabilecek paran varsa tabii ki diana al Zaten fiyatları yakın