Saçma Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abilerim Kardeşlerim . Bu pellet hoşuma gitti .Özelliklerinde extra 25 daha hızlı oluşu yuzunden almayı dusunuyorum . Ve Graini dikkatimi çekti.5.5 kalibre olmasına ragmen 9.9 grain çok hafif geldi bana . Siz ne düşünüyorsunuz ?

[Resim Engellendi: http://abload.de/img/gamo_raptor_5_51zmjz4.jpg]

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• Alma onu, eğer bulabilirsen RWS superdome 14,5 grain ya da JSB 13,43 grain al. RWS nin 5.5mm olanı bulunmuyor gerçi piyasada.

• Gamo Magnum 15.43 ve hunter 15.43 var .Biraz Hafif birşeyler arıyorum

Emre Kaçan

• arkadaş söylemiş işte sana hafif birşey jsb exact rs 13.43 grain al kullan, başkada pelet arama, o tüfeğe uyuyor jsb rs ler

• Alma onu, eğer bulabilirsen RWS superdome 14,5 grain ya da JSB 13,43 grain al. RWS nin 5.5mm olanı bulunmuyor gerçi piyasada.

arkadaş söylemiş işte sana hafif birşey jsb exact rs 13.43 grain al kullan, başkada pelet arama, o tüfeğe uyuyor jsb rs ler

Teşekkür ederim.

Emre Kaçan

• sert alaşımlı bir pelet isabet çok istikrarlı deyil

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• Gamo Magnum 15.43 ve hunter 15.43 var .Biraz Hafif birşeyler arıyorum

Abim ben sana Gamo alma demiyorum. Maddi duruma göre bir kaç çeşit alıp kenara atarsın. Bende Gamo dolu evde.

Ama şöyle bir gerçek var ki bu işin yarısı pellet kalitesidir. Dizersin şişeleri 60 metreye ve kalitesiz pelletlerle mesela 10 da 2 vurursun ve bu senin suçun değildir. Çünkü aynı noktaya nişan alırsın biri 10 cm yana gider diğeri 10 cm diğer yana gider. Gamo alma demiyorum büyük hedeflere atacaksan al tabi, biraz sapma da yapsa hedefi vurursun. Ama 1 kutu kaliteli pellet bulundur kenarda, onları daha hassas atışlar yapacağın zaman kullanırsın.

İlla o tür pellet alacaksan, Gamo pba bullet impact al madem, 14 grain.

• Abim ben sana Gamo alma demiyorum. Maddi duruma göre bir kaç çeşit alıp kenara atarsın. Bende Gamo dolu evde.

Ama şöyle bir gerçek var ki bu işin yarısı pellet kalitesidir. Dizersin şişeleri 60 metreye ve kalitesiz pelletlerle mesela 10 da 2 vurursun ve bu senin suçun değildir. Çünkü aynı noktaya nişan alırsın biri 10 cm yana gider diğeri 10 cm diğer yana gider. Gamo alma demiyorum büyük hedeflere atacaksan al tabi, biraz sapma da yapsa hedefi vurursun. Ama 1 kutu kaliteli pellet bulundur kenarda, onları daha hassas atışlar yapacağın zaman kullanırsın.

İlla o tür pellet alacaksan, Gamo pba bullet impact al madem, 14 grain.

Jsb 13.43 lerin isabet oranı nasıldır.Yani kalitelimi bu jsb ler

Emre Kaçan

• Tebrikler ;)

JSB RS ama piyasada bulunmuyor gibi jsb exact jumbo bile bulmakta zorluk cekiyorum

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• gamo pelet alacaksanız tek modeli diğelerinden oldukça iyidir tabi ki bir jsb değil ama kendi ürün namında en isabetli olanı yapısı gereği zaten kabul görmüş dome,kubbe başlı olan "pro hunter" modelidir.peletin tipi çapaksız olması çok güzel yalnız tek kötü yanı çok sert bir pellet olması belki de bu yüzden isabeti bir jsb kadar olamıyor :)

• gamo pelet alacaksanız tek modeli diğelerinden oldukça iyidir tabi ki bir jsb değil ama kendi ürün namında en isabetli olanı yapısı gereği zaten kabul görmüş dome,kubbe başlı olan "pro hunter" modelidir.peletin tipi çapaksız olması çok güzel yalnız tek kötü yanı çok sert bir pellet olması belki de bu yüzden isabeti bir jsb kadar olamıyor :)

Abi gamolardaki diğer sıkıntı sert olduğu için namlu içi oringinin ömrünü epey bi kısaltıyor.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• giden oring olsun be isa poşeti kaç para ki :) en fazla 3-4 lira zaten bakımını yapmıyacaksan tüfeği hiç kullanma :)

Ya orası ayrı mesele abicim. :) ama bazen zurnanın zırt dediği yer geliveriyor.ozaman sıkkıntı :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)