Gamo hunter dx combo yeni arkadasim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Araniza kazakistan dan katiliyorum.öncelikle yeni tüfekleriniz hayırlı olsun.gamo hunter dx combo ve gamo hunter dx shadow bu ikisi aynimi yoksa ikiside ayri modellermi ?burda combo yok shadow varmis arasindaki fark nedir soylermisiniz..bide internetten siparis veren arkadaslar hangi adresten siparis vermisler ve ne kadar guvenilir tavsiyelerinizi sabirsizlikla bekliyorum kazakistandan selamlar saygilar...

• Hoş geldin yanlış hatırlamıyorsam shadow dx hunter dx e göre biraz daha yavaş
    Aksu avdan aldım ben sonrasında kilif, saçma falan aldım gayet güvenilir.
    Ne kadar bütçe ayırdıniz acaba

" Gamo Hunter Dx Combo 4.5"

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• Araniza kazakistan dan katiliyorum.öncelikle yeni tüfekleriniz hayırlı olsun.gamo hunter dx combo ve gamo hunter dx shadow bu ikisi aynimi yoksa ikiside ayri modellermi ?burda combo yok shadow varmis arasindaki fark nedir soylermisiniz..bide internetten siparis veren arkadaslar hangi adresten siparis vermisler ve ne kadar guvenilir tavsiyelerinizi sabirsizlikla bekliyorum kazakistandan selamlar saygilar...

Abi maddi durumunu bilmiyorum ordaki fiyatlandırmayıda bilmiyorum ama Edgun Matador R3 orada vardır sanırım doğru mu ? Eğer imkanların elveriyorsa forumda en azından 1tane matador sahibi görmek çok güzel olurdu kendimiz kullanamasakta paylaşım görürdü gözümüz :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Kullandığın saçma ne bilmiyorum ama daha ağır ve daha sert sacmalar şişe kırma sorununa çare olur. Crosman ultramagnum saçmayı deneyebilirsin hem daa sert hem de ağır bi saçmadır fiyat kalite oranıda iyidir memnun kalırsın ben crosman 1077 gibi bir tüfekle 30 metreden boş soda şişelerini her atışta kırdım. Saçma çok önemli yani tüfeğin kabahati yok :)

super tespit bravo..bende gamolari kullaniyorum 50 uzeri patlatmak icin ts-10 gimi gamolarida deneyebilirsiniz onun disinda air pelletlere en fazla mesafemiz yuze yakindi raki sisesini ikiye bolduk 2 hafta onceki son atisimizda..bizim tufek gercekten guclu ama pelleti, dusus mesafesini, birde sisenin neresinden vurmamiz gerektiginide bilmek gerekiyor..aci farki sekmesine sebep olabiliyor ;)

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• super tespit bravo..bende gamolari kullaniyorum 50 uzeri patlatmak icin ts-10 gimi gamolarida deneyebilirsiniz onun disinda air pelletlere en fazla mesafemiz yuze yakindi raki sisesini ikiye bolduk 2 hafta onceki son atisimizda..bizim tufek gercekten guclu ama pelleti, dusus mesafesini, birde sisenin neresinden vurmamiz gerektiginide bilmek gerekiyor..aci farki sekmesine sebep olabiliyor ;)

Haklısınız bir de öyle denemesini yapmam lazım:-D

Ya bu arada hw100 cok guzelmis nereden çıktı demeyin çıkıyor ışte

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• Teşekkür Fatih kardes ..butcem yaklasik 350 400 $ olucak.tavsiyeniz icin tesekkur ler simdi incelemeye basliycam

• antonov size bi kac sorum olucakti bende hunter dx almayi dusunuyorum ,size kaca mal oldu ve hazir gelen dampa nin kodu veya numarasi vs varmi aynisindan almak istiyorum sizdeki durbun nasil yeterli ve net gosteriyormu bizdeki fiati 75$ bu adresten almayi dusunuyorum bi bakarmisiniz cin mali cakmami yoksa ???
    http://korgan.kz/index.php?ab=…iceli&&brand=gamo
    ve sadece tufegin fiati 236$ sizce uygunmudur? bide sizin koydugunuz resimle benim almayi dusundugum hunter dx in namlulari farkli galiba resmine lutfen bakarmisiniz ..
    http://korgan.kz/index.php?ab=…d=gamo&&id=F94166

• hocam ben daha once bi duzeltme yazmistim yukseltici rayla ve tek parca ayakla geliyor dampa degil yanlis anlasilmasin,birde tum hunterlarda arpacik acik fotograf var yani sizin gosterdiginiz gibi ama geldigi zaman arpacigi koruyan metal bir kafes var yani benim fotodaki gibi..buyuk ihtimal sizede benimki gibi gelir..su an piyasa fiyati 770 tl ye cikti bu fiyata almaniz gerken hunter dx combo olmalidir buna dikkat ediniz..ayrica durbunleri cok saglamdir gamo durbun kalitesini herkes bilir dampa gerektigini dusunmuyorum..durbunun cin mali olup olmadiginida gormeden bilemeyiz..saticinin insafina kalmis birazda maalesef..sayet pcp almayacaksaniz bu tufek oldukca yeterli ve tatmin eder..bir webley almadan kesinlikle satmam buyuk konusmayayim ama...

Gamo 3x9x40 wr

• Ustad hunter dx le hunter dx combo nun ne gibi değişiklikleri var birbirinden..burda combo hic yok benim alicagim hunter dx 4.5mm 305m/s 24j sizinkinin ozellikleriyle aynimi acaba?

• Ustad bi sorum daha olucak gamo yayli 4.5 380m/s modeli varmi bildiginiz sizin..

• Ustad hunter dx le hunter dx combo nun ne gibi değişiklikleri var birbirinden..burda combo hic yok benim alicagim hunter dx 4.5mm 305m/s 24j sizinkinin ozellikleriyle aynimi acaba?

Hunter dx Combo olanı dürbünlü geliyor.

Hunter dx te sadece silah var yanında dürbün yok anlayacağınız.

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• Ustad bi sorum daha olucak gamo yayli 4.5 380m/s modeli varmi bildiginiz sizin..

Gamo Hunter 1250 380 m/s 4.5 mm olanı 1.342,31 TL

Gamo Socom 1250 380 m/s 4.5 mm olanı 1.246,23 TL

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• Gamo Hunter 1250 380 m/s 4.5 mm olanı 1.342,31 TL

Gamo Socom 1250 380 m/s 4.5 mm olanı 1.246,23 TL

Kardeşim sende baya incelemişsin benim gibi belli :) bunlara ek aynı hızdamı bilmiyorum ama güçlü ve aynı namlulu black fusionda var..sesi çok az,sat tetikli..
    standart combo arasında fark yok tek parça ayak ve dürbün ile geliyo..bu fark bildiğim kadarıyla sadece stoegerde var onların combolarında gez arpacığı iptal ediyolar...

Gamo 3x9x40 wr

• Kardeşim sende baya incelemişsin benim gibi belli :) bunlara ek aynı hızdamı bilmiyorum ama güçlü ve aynı namlulu black fusionda var..sesi çok az,sat tetikli..
    standart combo arasında fark yok tek parça ayak ve dürbün ile geliyo..bu fark bildiğim kadarıyla sadece stoegerde var onların combolarında gez arpacığı iptal ediyolar...

Yeterince inceleseydim büyük borçların altına girip pcp alırdım o da beni sıkıntıya sokardı :)

İyiki zamanında yeterince inceleyememişim. 1 aydır havalı tüfeklerle tanışıyorum daha çok öğrenecek şey var.

Ayrıca bizim combo dx in yanında gelen dampa ayak olması lazım sen tek parça ayak demişsin ?

Bizim hunter dx e moderatör takılıyor mu? sesi fazla geliyor bana ya. sesi az olaydı iyiydi.

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• hunter kaliteli gamo tek parça ayak ile geliyor antonov abiyide ben uyarmıstım ilk actığında 2. olarak yay sesi olduğu için kesilmez o takılır bi şekilde ama etki yapmaz hiç burada güzel secim hayırlı olsun bende black fusion modelini kullanıyorum namı değer ayı deviren :D baya guclu bi tüfek ama mod 125 gibi tepmiyor ve hafif + kurulması o kadar zor değil isabetide kat kat iyi

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• hunter kaliteli gamo tek parça ayak ile geliyor antonov abiyide ben uyarmıstım ilk actığında 2. olarak yay sesi olduğu için kesilmez o takılır bi şekilde ama etki yapmaz hiç burada güzel secim hayırlı olsun bende black fusion modelini kullanıyorum namı değer ayı deviren :D baya guclu bi tüfek ama mod 125 gibi tepmiyor ve hafif + kurulması o kadar zor değil isabetide kat kat iyi

:D :thumbup:

Gamo 3x9x40 wr

Senin black fusion 5.5 miş :) bizimkiler 4.5 orada biraz yanılma payımız oldu :) 50-60 tl bir fark vardı o farkı verip 5.5 almadığıma yanıyorum :) ya neyse oldu bir kere. şu pcp silahları görünce zaten içim gitmeye başladı.

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• Senin black fusion 5.5 miş :) bizimkiler 4.5 orada biraz yanılma payımız oldu :) 50-60 tl bir fark vardı o farkı verip 5.5 almadığıma yanıyorum :) ya neyse oldu bir kere. şu pcp silahları görünce zaten içim gitmeye başladı.

Virüs sizide sarmaya başlamış geçmiş olsun :D

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Virüs sizide sarmaya başlamış geçmiş olsun :D

Hastalık halini almadan bu siteye girmekten vazgeçsem iyi olacak. bu ne ya siteyle silahlarla yatıp kalkıyoruz 8o

" 3-9*40 wr gamo dürbün"

• İşler böyle yürüyor önce bütçene göre bir tüfekle başlarsın daha sonra başka bir model görürsün onu beğenirsin elindeki tüfeği biraz zararına satar üzerini tamamlar beğendiğin tüfeği alırsın.Sonra bu döndü sürer gider böyle.... :thumbup:

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO