Webley Raider 10 (5,5)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Hatsan üretiyorsa başarılar sonuçta yurdumuzun malı sizin dediğiniz gibi hatsanı yererizde överizde

Aynen öyle,Hatsan sayesin de insanımız havalı silahlarla tanışıyor.

• Diğer forumdan birisi fabrikadan 10'lu raider aldığından ve 1 hafta içinde satışa çıkacağından bahsediyordu. Yalnız fiyat için 1500 YTL gibi rakamlar telaffuz ediliyor ki bence çok fazla.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• mustafa abi getir şu bamlarıda alem ucuza kaliteli pcp görsün... ;tacli#:huh:x(;

• çinlimi ;box;x atalarımızın düşmanı ;box;x şu an bile bizimde en büyük düşmanımız ,bamlar gelsin ilk ben alıcam bi inceleyelim ben neler yazıcam görün ;kihhik, feriş tahı olsa hikaye gözünün üstünde kaşı var sa yandı ;box;x;box;x;box;x zaten çin malının ne olduğunu hepimiz yeterince biliyoruz .keyifli atışlar.

• çinlimi ;box;x atalarımızın düşmanı ;box;x şu an bile bizimde en büyük düşmanımız ,bamlar gelsin ilk ben alıcam bi inceleyelim ben neler yazıcam görün ;kihhik, feriş tahı olsa hikaye gözünün üstünde kaşı var sa yandı ;box;x ;box;x ;box;x zaten çin malının ne olduğunu hepimiz yeterince biliyoruz .keyifli atışlar.

Ben b51 almayı düşünüyorum, hatta düşünmüyorum alıcam ;şrofls;. İnceleme ve deneme adına feda edebilirim :P

• çinlimi ;box;x atalarımızın düşmanı ;box;x şu an bile bizimde en büyük düşmanımız ,bamlar gelsin ilk ben alıcam bi inceleyelim ben neler yazıcam görün ;kihhik, feriş tahı olsa hikaye gözünün üstünde kaşı var sa yandı ;box;x;box;x;box;x zaten çin malının ne olduğunu hepimiz yeterince biliyoruz .keyifli atışlar.

abi sana aldığım harbi takımıda çinli ama... ;şrofls;.

• Şu an alacağımız en teknolojik cihazlar bile çin malı en pahalı cep telefonlarının arkasına bakın,mercedes ve bmw nin bazı modelleri tamamen çinde yapılıyor diğer çoğu arabanın bir çok parçası çinde yapılıyor,malesef ama bu böyle

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Hatsan böyle bir pcp yapmalı tüfek+pompa+dürbün=çok uygun bir fiyatı olmalı haydi hatsan yap şunu

egeteam.png

• hahaha

+1 #hims ;kihhik, ;şrofls;. ;lol; ;rofl.; :D

isterse uygun fiyatla satmasınlar bir hatsan kullanıcısı olarak yaşasın BAM

10 lusu 500 ytl olursa pompa ve diğer aparatlar dahil ,belki alırım. ;şrofls;.;kihhik,:huh:;keyfs;

hamdım piştim yandım oldum.

• Şu an alacağımız en teknolojik cihazlar bile çin malı en pahalı cep telefonlarının arkasına bakın,mercedes ve bmw nin bazı modelleri tamamen çinde yapılıyor diğer çoğu arabanın bir çok parçası çinde yapılıyor,malesef ama bu böyle

bana ne her malı çinli yapıyorsa ,yerli bir sanayici olarak bana düşen çin malı ile rekabet etmek bizim de elimiz armut toplamıyor bi şekil yaparız çinlinin kuyruğuna basarız alimallah :thumbup:

• Hatsan yudumuzun en büyük havalı silah üreticisi. Yurt dışındada kendi klasmanında oldukça iyi bir yere sahip. Fakat yabancı forumlarda aşağıdaki alıntı gibi yazılara rastladıkça üzülüyorum :

"how can anyone say hatsan is a good gun....they are the lowest of the lowest...they do make a shitload of power....while it lasts , if you wanna buy crap get a Gamo at least you can use that for something....Hatsan is just a waste of money"

Benim şahsi görüşüm, Hatsan silah yapmayı biliyor, fakat "ben yaptım, güzel oldu" mantığı ile ürettiği namlular silahların değerini çok düşürüyor. Köfte - ekmek oranı gibi "ne kadar namlu, o kadar silah" anlayışı ile hareket ederlerse Hatsan hakkında daha iyi sözler duyabiliriz.

• Hatsan yudumuzun en büyük havalı silah üreticisi. Yurt dışındada kendi klasmanında oldukça iyi bir yere sahip. Fakat yabancı forumlarda aşağıdaki alıntı gibi yazılara rastladıkça üzülüyorum :

"how can anyone say hatsan is a good gun....they are the lowest of the lowest...they do make a shitload of power....while it lasts , if you wanna buy crap get a Gamo at least you can use that for something....Hatsan is just a waste of money"

Benim şahsi görüşüm, Hatsan silah yapmayı biliyor, fakat "ben yaptım, güzel oldu" mantığı ile ürettiği namlular silahların değerini çok düşürüyor. Köfte - ekmek oranı gibi "ne kadar namlu, o kadar silah" anlayışı ile hareket ederlerse Hatsan hakkında daha iyi sözler duyabiliriz.

+1
    Namluya harcıyacakları paraya kıyamıyorlar.
    Öğlede böylede satılıyor nasıl olsa diyorlar,
    Bence webley markası hatsan için yapacakları kaliteli mallar için bir roket rampası gibiydi.hayırlısı..

DİANA MOD 54 5,5
    WEBLEY PATRİOT 5,5
    WEBLEY LONGBOW 4,5
    GAMO P 23 COMPACT 4,5
    WEBLEY TYPHOON 5,5
    ÜZÜMLÜ OTO 7+1 12

HATSAN MOD 55 HATSAN MOD 125 HATSAN MOD 135

• sayın üstadım,bu yabancı forumlardaki düşünceler çok tartışmaya açık

egeteam.png

• sayın üstadım,bu yabancı forumlardaki düşünceler çok tartışmaya açık

Haklısınız, temelde tüm forumlardaki şahsi görüşler tartışmaya açıktır.

Benim değinmek istediğim nokta, Hatsan'ın, işini çok iyi bilmesine rağmen, silahlarının namlularına gerekli özeni göstermemesi.

Havalı silahta marka olmuş isimlere bakarsak, İngilterede BSA gibi çok kaliteli bir namlu üreticisi olmasına rağmen, Air Arms Silahlarında Lothar Walther namlu kullanıyor. En iddialı yarışma tipi silahının (EV2) namlusu ise Çek yapımı. Theoben'in seçimi ise Weihrauch namluları. Yakında tanışma fırsatı bulacağımız İsveç yapımı FX lerde de LW namlular var.
    Avrupadaki tüm namlu üreticilerinden daha fazla namlu üreticisinin bulunduğu Amerikada bile Air Force Firmasının tercihi LW.
    Silahı silah yapan en önemli parçanı namlusu olduğu tartışılmaz. Bu önemli parça aynı zamanda silah için bir reklam unsuru da olabiliyor.

İnceleme fırsatını bulduğum 7-8 Hatsan silahının namluları hakkındaki düşüncelerim pekte hoş değil ;#^+. . İsterseniz bir başka başlıkta detaylı olarak tartışabiliriz.

Hatsan da LW namlusu kullansın demiyorum, ama bu önemli parçaya daha fazla özen gösterse çok daha iyi olacaktır kanımca :rolleyes: .

• üstadım konuya yabancı değilim,10 gün önce almanya düsseldorf 'da metal işleme fuarında dolaşırken lothar walter standını gördüm stantlarında namlu dışında başka ürünler vardı uçak parçası imiş,kısa bir görüşme yaptım türkiyede müşterilerinin kim olduğunu sordum HATSAN ismini verdi,hatsan arms company ile çalıştığını söyledi bunu söyleyen kişi mr Gerd Walther fakat hatsanın lothar walther namluları bütün tüfeklerinde kullanmadığını söyledi,hatsan niye bütün ürünlerinde kullanmıyordur belki maliyet hesabı yapıyorlar diye düşündüm,saygılar üstadım,FX FX FX

egeteam.png

• HAngi silahlarda kullandığını bir bilsek te ona göre alsak. Şu ana kadar Hatsanın şu modeli çok güzeldir kalitelidir, Namlusu mükemmeldir diyebileceğimiz bir silahı var mı?. Bence yok. Bakalım KATRESU sayesinde BAM görürsek ve kaliteli çıkarlarsa artık. Üzülerek söylüyorum ama burada Hatsanın lafı bile edilmeyecektir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Official Post

Konu başlığından tamamen sapmasına rağmen,yeri gelmişken buradan şunuda belirteyim, Hatsan Bahtiyar bey ile yakın zamanda yaptığım bir katresu üzerine görüşmelerimde,Hatsan üretimlerinde mevcut modellerin şasisi baz alınarak,üzerinde hertürlü ekleme ve çıkarma yapılarak,örneğin namlu şu olsun,gez bu olsun yada tetik bu olsun gibi,Forumumuzda şekillenen memnuniyetler doğrultusun da silahlar Katresu ya özel üretilecektir,ve bunlar katresu servis departmanı tarafındanda kalite kontrolleri yapılarak teslim alınacaktır,Yani Katresu Global bir tedarikçi ve satıcı olarak her marka ile çalışacaktır.

• Konu başlığından tamamen sapmasına rağmen,yeri gelmişken buradan şunuda belirteyim,

Hatsan Bahtiyar bey ile yakın zamanda yaptığım bir katresu üzerine görüşmelerimde,Hatsan üretimlerinde mevcut modellerin şasisi baz alınarak,üzerinde hertürlü ekleme ve çıkarma yapılarak,örneğin namlu şu olsun,gez bu olsun yada tetik bu olsun gibi,Forumumuzda şekillenen memnuniyetler doğrultusun da silahlar Katresu ya özel üretilecektir,ve bunlar katresu servis departmanı tarafındanda kalite kontrolleri yapılarak teslim alınacaktır,Yani Katresu Global bir tedarikçi ve satıcı olarak her marka ile çalışacaktır.

Hani eski bir deyim vardır: "teşbihte hata olmaz derler". Mustafa Kardeşimin affına sığınarak yazıyorum..

Gençler hatırlayamayabilir: bir zamanların efsane bir kovboy filmi vardı İyi - Kötü - Çirkin diye. (Senaryo olsun prodüksiyon olsun, bence mükemmel idi). O filimde "çirkin" rolünü oynayan aktör (adını şu anda hatırlayamadım) beş parasız ve bitkin bir silah dükkanına girer ve satıcıdan en iyi tabancasını çıkarmasını ister. Adamın çıkardığı silahı beğenmeyince diğer gösterdiklerinin birinin topunu, birinin namlusunu sökerek kendisi bir silah oluşturur.

Hatsan'ın yapacağı ısmarlama üretimi duyunca bu sahne aklıma geldi.

S&W 686-6

• Official Post

Hatırlıyorum o filmi, g;$i teşbihte bir hata var ise o da filimde adam satıcıya parasını vermemişti, ;şrofls;. ben ödeme yapacağım. ;)