Dürbün artık kılı kaydı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba

bugün atıştayken birden artıkılın saat yönüne doğru bi 10 derecelik filan açı ile yamuk durdugunu farkettim bunun sebebi, çözüm yolu nedir ve nasıl bir önlem alabilirim tekrardan olmaması için filan yoksa artık dürbün çöpmü? :(

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Dikey dogrultudaki cizgi ile ust taret ayni yone bakiyorsa durbun montajinda problem vardir. Bir bakin daha once fark etmemis olabilirsiniz

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

• taret dediğinizi anlayamadım ancak ilk merceğin üstünde bir adet beyaz nokta var tam ortasında görünüyor dürbünün hiza olarak ancak artıkıl onun ile aynı hizada değil

• yaylı tüfekte attınız sanırım tepmeden dürbün bozulmuş, açılıp düzeltilebilir ancak yine kayıyor daha sonra, umarım pahalı bir optik değildir diyicem gerçi pahalı bir optikte böyle bir problem yaşamazdınız muhtemelen

• bu sorunu at44 pcp tüfeğim ile yaşadım üzerinde gelen china optima dürbün ancak maddi durumum o kadar düzgün olmadığından yeni bir dürbünü düşünemiyorum şuan için açılıp düzeltilmesi işlemi basit bir işlem midir

• Durbun hizasiyla artikil hizasi farkliysa sizin deyiminizle çöp olabilir. Yine de bir bilene sormak lazim, "avci10" konuyla ilgili saniyorum

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

• ayakların dürbünü sıkan alyanlarını gevşetip tam ortaya denk gelecek kadar dürbünü döndürsem nasıl olur pekala?

• neden resim yüklemiyorsunuz.?

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• ayakların dürbünü sıkan alyanlarını gevşetip tam ortaya denk gelecek kadar dürbünü döndürsem nasıl olur pekala?

bende onu diyecektim. dene bakalım bi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• artı kılı düzeltmek işlemi bilen biri için kolay bir iş ,ancak çok ta hassas bir iş,çünkü artı kıl çok kolay kırılabilir bunun için dikkakli olun.düzeltildik ten sonra birdaha yerinden kaymaz.

• ya da hiç uğraşmayın dürbünün bağlantı noktalarını gevşetip artı kılın kaydığı öne doğru çevirin dikey çizgiyi tüfeğinize göre ayarlayın böylece düzelmiş olur 8o 8o 8o

ama içinde oynuyorsa açıp düzeltmek gerek fakat çok dikkat isteyen birşey elinizde kalabilir...

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• yorumlar için teşekkürler :) nasipse yarın akşama deneyeceğim denemeside pazar gününe inş. düzelir yeni bir dürbün için pek uygun bir vakit değil :/

• Aynı sorun benim dürbünde de var, hafif yana kaymış durumda. Sıkma canını, dürbünü komple döndür, sorun halloluyor. Tek sorun, su terazisiyle dürbünü düzleme oturtma şansın yok; gözle halledersin onu da. Ancak artıkıl yerinde sabitlenmiş değilse, içeriden düzeltmek gerek arkadaşların dediği gibi.