Pole Spear

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Valla okurken yaşamış gibi oldum :thumbup:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Erhan abi çırak lazımsa geleyim ben balıkları felan taşırım ,valla bak sesimi çıkarmam .Allahım ileride ne olur deniz kenarı bir yaşam nasip et banada .Ben burda göletten bu kadar balık çıkarsam bayram namazı gibi şehirin bütün balıkçıları sıraya girip selamlar he ^^

• Erhan abi çırak lazımsa geleyim ben balıkları felan taşırım ,valla bak sesimi çıkarmam .Allahım ileride ne olur deniz kenarı bir yaşam nasip et banada .Ben burda göletten bu kadar balık çıkarsam bayram namazı gibi şehirin bütün balıkçıları sıraya girip selamlar he ^^

Sen botu kullansan yeter eve 2-3 kg balıkla dönersin :) Deniz kenarı yaşam için şimdiden bir yer ve tarih belirleyeceksin. O tarihte gidip yerleşeceğine her şeyin üzerine yemin edeceksin. O gün gelince her türlü sıkıntıyı göze alıp gideceksin. Ben bu yemini etmediğim için yaşamıma buna göre yön veremedim ve gidemedim, şimdi sadece gidip geliyorum :)

• Zıpkın avcılığında tüp kullanmak kanunen yasak :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bilmiyorum mahşalah sağşam ciğer var ben 3-4 metreye daldığımda max 30-40 sn kalabiliyorum suda onlarada balıkğı nasıl vurcam bilmiyorum :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2