mod99 24 metre grupmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar resim çekme imkanım olmadı lakin 24 metreden yaklaşık 15 20 cm capında bir tabak ebatında grupman yaptım kullandığım pellet gamo pro match 15.43 gr forumda 50 mt grupmanını gördüm yaklaşık 1 tl den biraz büyük merak ediyorum sorun bendemi acaba ?

• o grupman dürbünle yapılmıştır gez arpacıkla onu yapmak imkansız nerdeyse

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• bendede dürbün var işte ;)

dürbün ayarı dampa destekli atıs doğru tüfek tutusu bir sürü faktor var ? doğru omuz kaynağı yapma ....

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• dürbün ayarı dampa destekli atıs doğru tüfek tutusu bir sürü faktor var ? doğru omuz kaynağı yapma ....

grupman yapmak için dürbün ayarına gerek olduğunu sanmıyorum çünkü sonuç olarak ayarı olmasa dahi hedef aldığınız yeri değiştirmediğiniz sürece kurşun hep aynı yere gider.

dampa dediğiniz sanırsam dürbün ayağı oluyo bir dürbün ayağının o kadar etkili olacağını hiç mi hiç sanmıyorum benim kullandığım ayakların arkasında papuç taktırdım ucu lastikli yani bi nevi dampa gibi,

evet destekli attım kıpırdama olmuyor dersem yalan söylemiş olurum lakin milim kıpırdama herkeste olcağı kanısındayım aksi takdirde tüfeği olduğu gibi mekanizmaya bağlayıp öyle atmak gerekir yani işin özü en ucuz yolu bulmama bi yardımcı olun bea :) yoksa tüfeği iade etcem fatura tarihi 28.08.2013

• grupman için dürbün ayarına gerek var. hedef aldığınız yeri değiştirmezseniz demişsiniz ama dürbünü dampayla kullanmazsanız atıştan atışa dürbün oynar ve dolayısıyla hedef aldığınız yerde değişir. dampa ayak zannettiğiniz kadar önemsiz birşey değil aksine çok önemli. ayrıca kullandığınız pelletin de etkisi vardır farklı pelletler alıp deneyin

• en ucuz ayak yatagun dampa sanırım o da 106 tl ye geliyo kargosu filan 120 bulur yaylıya bu kadar para harcayana kadar keşke pcp alsaydım 2. el 500 e bile pompa dürbün tüfek at44 setler gördüm forumda.

herşeye rağmen yinede mod 99 kullanmamdan yana olan varmı ? yani misal sen onu bunu boş verde. git al bi dampa ayak veya şöyle yap böyle yap seni pcp masrafından kurtarır gayetde güzel bir tüfek diye bir fikri olan varmı ? yoksa iade etcem :(

• Değişik peletleri deneyerek en iyi uyan peleti bulman lazım. Jsb ile yüz metrede beş cm grup yaparken norica ban denen peletle beş atışı bir metrekareye toplayamadım. Tabiki bu dediğim diğer unsurlar uygun olduğunda geçerli.

• en ucuz ayak yatagun dampa sanırım o da 106 tl ye geliyo kargosu filan 120 bulur yaylıya bu kadar para harcayana kadar keşke pcp alsaydım 2. el 500 e bile pompa dürbün tüfek at44 setler gördüm forumda.

herşeye rağmen yinede mod 99 kullanmamdan yana olan varmı ? yani misal sen onu bunu boş verde. git al bi dampa ayak veya şöyle yap böyle yap seni pcp masrafından kurtarır gayetde güzel bir tüfek diye bir fikri olan varmı ? yoksa iade etcem :(

para sorunun yoksa diana 350-460 param az diyosan x20 sup 4.5 veya gamo hunter dx 4.5 olabilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• para sorunun yoksa diana 350-460 param az diyosan x20 sup 4.5 veya gamo hunter dx 4.5 olabilir

maddi durum yok diye mod 99 aldım hemde yaklaşık 50 60 tl indirimli sıfır aldım ama sorunlar sorunlar....

• hiç karıştırma al bi yatagun dampa tüfek zaten iyi fazlasıyla işini görür