Fx Gladiator Oring ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fx Gladiator marka silahımın namlu ucu oringinin deforme olduğunu farkettim.... Elimdeki oringler dolum ucu ve namlu içi olduğu için küçük geldi.... Fx Glad için namlu ucu oringi nereden temin edebilirim ve ölçüleri nelerdir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Fx Gladiator marka silahımın namlu ucu oringinin deforme olduğunu farkettim.... Elimdeki oringler dolum ucu ve namlu içi olduğu için küçük geldi.... Fx Glad için namlu ucu oringi nereden temin edebilirim ve ölçüleri nelerdir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

ölcüyü bilmiyorum ama bi kombiciye giderseniz... oringleri isteyin cesitli boylarda ordan tüfekte deneyin rica edip olanı satın alın...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ölcüyü bilmiyorum ama bi kombiciye giderseniz... oringleri isteyin cesitli boylarda ordan tüfekte deneyin rica edip olanı satın alın...

Anladım. Denemeye değer bir fikir. Başka alternatif olmazsa tavsiyenizi deneyeceğim... Teşekkürler

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• Anladım. Denemeye değer bir fikir. Başka alternatif olmazsa tavsiyenizi deneyeceğim... Teşekkürler

cunku kombiler bu sene bakıma geldiklerine baya bi oringlerine cöktüm lazım olur diye :D her cesiti var ve bizim silahlara uyuyor :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• tüfeğiniz yatagundan alınma ise gönderin bakım yapsınlar tepeden tırnağa bence ...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• tüfeğiniz yatagundan alınma ise gönderin bakım yapsınlar tepeden tırnağa bence ...

Evet tüfeğim yatagundan alınma.... bakımları daha yaklaşık 3 ay önce Lifetime nickli Hasan Bey tarafından Mustafa Serdar abiye yaptırıldı.... namlu ucu gözden kaçırılmış herhalde... yataguna ne mail yoluyla ne de telefonla ulaşabiliyorum. Ben de kendi imkanlarımla değiştirmeyi deneyeceğim.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• cunku kombiler bu sene bakıma geldiklerine baya bi oringlerine cöktüm lazım olur diye her cesiti var ve bizim silahlara uyuyor

O zaman vakit kaybetmeden bir kombiciye gitmek lazım... :thumbup:

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• sn Big_wolf arkadaşım. Size tüfeği satarken içinde yedek oring'leride vermiştim. Kutudan çıkan küçük poşetlere ve pellt kutularının içine iyi bakın. Olması lazım.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• sn Big_wolf arkadaşım. Size tüfeği satarken içinde yedek oring'leride vermiştim. Kutudan çıkan küçük poşetlere ve pellt kutularının içine iyi bakın. Olması lazım.

Hasan abi senden aldığım oringler bunlar:

[Resim Engellendi: http://img560.imageshack.us/img560/6223/v7c1.jpg]

[Resim Engellendi: http://img834.imageshack.us/img834/5636/nr62.jpg]

bu oringlerin namlu ucuna olacağını zannetmem. üzerlerinde yazıyor zaten birisi " namlu iç" diğeri " dolum ucu" benim istediğim şu:

[Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/40/p5g5.jpg]

[Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/3636/oqja.jpg]

Saygılar

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• ilgili tüfeğin exploded pdf sini çekin oringin ölçüsü ve et kalınlığı gibi bilgileri ordan öğrenip ya da sorunlu o-ringi alıp eşleştirerek de alabilirsiniz ki en mantıklı yöntem budur, hırdavatçı olmadı otomobil parçası yedek parça satan yerleri gezip bulabilirsiniz...

• ilgili tüfeğin exploded pdf sini çekin oringin ölçüsü ve et kalınlığı gibi bilgileri ordan öğrenip ya da sorunlu o-ringi alıp eşleştirerek de alabilirsiniz ki en mantıklı yöntem budur, hırdavatçı olmadı otomobil parçası yedek parça satan yerleri gezip bulabilirsiniz...

Tavsiyeniz için teşekkür ederim... Hırdavatçılara sorduğumda Maltepe'de bir firma ismi verdiler... Çok zor bulunan bir parça olmadığını düşündüğüm için ta Maltepe'ye gitmeye gerek görmüyorum.... bugün atışa gideceğim olmadı bie de oto yedek parçacılarına bakayım

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• İlgilenen arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim oring meselesini hallettim...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22