Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix r6 kullanan varmı arkadaşlar nasıl bir tüfek acaba performansı hakkında bilgi alabilirmiyim. servis olanağı daönemli tabi.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• evanix r6 kullanan varmı arkadaşlar nasıl bir tüfek acaba performansı hakkında bilgi alabilirmiyim. servis olanağı daönemli tabi.

servis hatsan karşılar performansı konusunda yorum yapmıyorum yapınca kullandın mı sanki diye gereksiz laf yapıyoralr isterseniz özelden mesaj atarım ;)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Ben de ar6 satınalacaktım ama duyduklarımdan sonra vaz geçtim, sumatra satınaldım.

Dyduklarım şu yöndeydi: Ar 6 nın şarjörden pelet doldurma yöntemi hava basıncıyla olduğu için, namlu atım yatağından değil şarjörden ateşleme gibi bir sistemdir ve dolu peletler dışındakileri biraz tahrip ederek atar ve isabeti bozma nedeni de budur. Çok güçlüdür ama stabil değildir. Güç ayarı yoktur.

Benim şimdiye kadar en sevdiğim tüfek. Çünkü bu bir havalı tüfek gibi değil harbidende tüfek gibi tüfektir. Regulatör şart ve uygulayan yok diye biliyorum. Regulatörsüz 7-8 atışı stabil yapabiliyor. Tüfek 57 fp gücünde ve 28 grainden aşağıya pellet kullanamazsınız. İlk zamanlar forumda isabeti baya kötülenmiş fakat hep düşük grain pelletler kullanmışlar gördüğüm kadarıyla.

Benim kullandığım regulatörlüydü ve güç ayarlarını bir setskur vasıtasıyla indirmeyi planlıyordum. Geçici bir yöntemle güç ayarını düşürdüğümde s510 dan bir farkı olmadığını gördüm ama yöntemim çok sağlıklı değildi.

Benim tüfeği satma sebebim s510 almaktı, çünkü ben atışalanına gidecek zaman bulamıyordum ve genelde kapalı mekanlarda atış yapıyordum. Ar6 ile kapalı alanda moderatörle bile atış yapınca az sonra polis gelir mi diye bekliyorsunuz oturup.

Tahribat tüfeğidir bu yüzden her zaman kullanamazsınız. Sumatra, condor, ar6 gibi tüfeklere gerçek tüfek muamelesi yapmak zorundasınız.

Mesela sigara paketi boyutundaki mdf yi 70 - 80 metreden parçalıyor. s510 ile denedim pellet üzerine yapıştı sadece.

Sonuç olarak av tüfeğidir. Bir glad ya da s510 gibi çok hassas atışlar beklemeyin. Ama rüzgarlı havalarda onlardan daha avantajlıdır.

Özellikle tahribat amaçlı 40 50 metreye atış yapıyorsanız, s510 yanında oyuncak gibi kalıyor.

• yardiminiz icin tesekkurler. bt at derken bu tufegi gordum ssitede hosuma gitti gucu ve goruntusu tam istedigim gini. ama bu tufeginde kotu yonleri varmis demekki. gerci dort dortluk olamazda zaten. pazartesi bayiye gidip üçünden birini alicam hayirlisi artik

HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba

• Official Post

güzel bir at44 ve reg. sizi cok cok tatmin eder hiç uğraşmayın yükseklerle.

agt agtagt

• abi bu regulatorlerde neden okadar pahali ya alt tarafi kucuk bi parca. tufege degilde regulatore verdigim paraya acirim :) ama alicam :) .... bi arkadas dün bi at fotosu koymustu yeni almis cok iyi duruyo alirsam onun aynisi olsun ostiyorum.

• metehan kardeşimizde var bir tane sanıyorum satıyordu isterseniz bir sorun.

üzerinde çalışılmış iyi bir at 44 ile yaklaşık 40 stabil atış yapabilirsiniz.

• eyvallah kardes sagolasin ikinci el dusunmuyorum.