jsb pelletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bozkurt av bursa oradan temin ettim az öncede baktım fiyatta bir değişiklik yok ama hiç pazarlık yapmıyorlar.

Hatta sipariş öncesi bir bayinin internet sitesinde nakit havale indirimi ile 12.50 bulmuştum ama hangi siteydi sonradan bulamadım ve burdan sipariş vermek zorunda kaldım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• HATSAN JSB EXACT JUMBO MONSTER 5,5 MM

arkadaşlar bu saçmayı kullanan performansını bilen varmı performanstan kastım isabet grupman diyeyim.

Birde bu konuda geçen rs saçmaların ne özelliği var hız saçmaları bunu anladım ama ne avantajı var çok hafif olması nedeniyle rüzgardan cabuk etkilenmezlermi?

bu iki saçma hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• mavu kutu exact rs 13.43 grain ler kutunun içinde ince bir sünger koymuşlar pelletler ezilmesin diye. kutuyu da güzelce önce havalı naylonla kaplamışlar, ardından kalın bir karton kutuya koymuşlar onuda kagitla güzelce kaplamışlar yani kargodan olma ihtimali çookk çok düşük bence fabrikasyon.

benim peletlerde hata yok ama ...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• benim peletlerde hata yok ama ...

şanslısın dostum ;) yada ben şanssız oluyorum bu durumda olması gereken zaten hatasız :D

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• cokta kafanı takma.az yamuk olsada hedefe düzgün gidiyor bu peletler. akıllı füüze :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• jsb monnster pelet den s510 da iyi sonuç aldım. Rs peletin ise şu aralar revacta olması fiyatından kaynaklı olmalı. Düşük güçte atmak iyi sonuç verebilir. Kubbe başlı olmasıda başka bir artısı. Düşük güçlü yaylılarda da iyi iş çıkarır.

• Ben de dün Aksu'dan iki kutu 4.5 luk pelet aldım. Biri JSB Exact RS biri Air Arms Diabolo Field heavy. İkisinin de kutusunda sünger koruma var ve kargo paketi de gayet iyiydi (balonlu naylon, karton kutu vs.). JSB'lerde bir sürü yamuk etekli pelet var. Air Arms baya daha iyi ama ikisi de 1 ay kadar önce aldığım H&N Field Target peletlerle karşılaştırılamaz. H&N'yi elden almıştım, bunun bir etkisi olmuş mudur bilmiyorum. H&N kutusunda sünger de yok ama neredeyse hiç bozuk pelet yoktu. Bunun sebebi sanırım JSB'lerin çok yumuşak olması. Air Arms da H&N'den daha yumuşak. Parmaklarınızla hafifçe sıkarak ezebiliyorsunuz rahatça.

Bu 3 peleti en yumuşaktan en serte kıyaslayacak olursam:
    JSB Exacy RS > Air Arms Diabolo Field Heavy > H&N Field Target

Fiyat olarak kıyaslarsam:
    H&N Field Target (40tl) > Air Arms Diabolo Field Heavy (32tl) > JSB Exacy RS (20tl)

Aldığım kutulardaki yamuk etekli pelet sayılarını en çoktan en aza kıyaslarsam:
    JSB Exacy RS > Air Arms Diabolo Field Heavy > H&N Field Target

JSB ve AA ile atış yapma şansım olmadı henüz. Atış yapınca 3'ünün isabetini de kıyaslamaya çalışırım kendimce ve tüfeğimce.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!