mod99 + optima 3-9x32 + jsb rs 13.43 grain(mavi kutu)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar hayırlı akşamlar,

bugun kameraları telefonları pelletleri masaları tabureleri hazırlayıp güzel bir video çekmek için Erhan arkadaşımızla yola koyulduk. ( forumdan emperian)
    dm60 dampayı yeni aldım ve deneyemediğim için baya sabırsızdım ama gel gör ki çok kötü bir gün geçti.
    dürbün sıfırlama adına 1 kutu 500 lük jsb pellet bitirdik de yinede sıfırlayamadık :) :) baya bir çekim yaptık ama sonuç olmayınca foruma koymama kararı aldık..

dürbün ve sıfırlama adına bana yardımcı olabilcek püf noktaları anlatabilcek yardım sever bir arkadaş arıyorum. :) umarım bulurum :) :)

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• 1 kutu jsb bitircek kadar acemi olamazsınız :)
    yazık olmuş.keşke araştırıp gitseydin. acaba dürbün mü bozuk.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• optıma durbune dampa yarasaydı kalıtelı durbunlere gerek kalır mıydı ?
    gez göz arpacık eğitimi verilir :)

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Silahınız bu peleti sevmemiş olabilir. 16 grainide deneyin mesela!!!

• insaf be kardeşim 1 kutu peleti dağa taşa atmışsın :)

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• 1 kutu jsb bitircek kadar acemi olamazsınız
    yazık olmuş.keşke araştırıp gitseydin. acaba dürbün mü bozuk.

insaf be kardeşim 1 kutu peleti dağa taşa atmışsın

yaptığımız işte amaç eğlenmek dürbünüm nokta atışı yapmıyo du da artı kısmının 1. bölgesinde vuruyodu belli bi atıştan 4. bölgeye düşüyodu bi müddet sonra şişeleri vurmaya başladım tabi 3-5 atış yaptık sonra zar zor vuruyodum açıkcası eğlendiğim için pek önemsemedim acemilik kısmına gelince çok fazla araştırma yaptım denedim ettim lakin olmadı hepsini denedim son olarak tarretleri sıfırlayıp sona kadar saydım 226 adım geriye dönderdim ortaladım artı kılını bugunde öyle deneyeceğim. ya dampada iş var ya dürbünde yada tam oturtamıyorum ben 2 sinide. dürbün çatlar diye tam anlamıyla sıkmaya çekiniyorum.

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Sikinti nerde bende cok merak ediyorum.

Atis halinde durbunun dampadan kayma hali gozlemledin mi.durrbunubaglayinca.kirmizi kalimle baglanti sinirini isaretle ve atis yap.bak bakalim kayma var mi.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Beyler Murat'la (lokdai38 ) beraber Pazar günü de gittik ve önemli tespitler yaptık, örneğin her içinden karşı taraf görünen oval siyah uzun plastik kaplı şeye dürbün demeyecekmişiz :) Optima 3-9x32 dürbün diye sattıkları meret ile bir türlü istediğimiz performansı yakalayamadık. Benim mod 99 tufegimin -Gez- inde problem var, vidası gevşemiş. optima 3-9x32 dürbünü takmak için sabırsızlanıyorm fakat, birincisi dampa almayı düşünüyorum ve bu dürbünü satıp daha iyisini mi alsam önerilerinizi bekliyorum..

mod 99 ;grin;

• Beyler Murat'la (lokdai38 ) beraber Pazar günü de gittik ve önemli tespitler yaptık, örneğin her içinden karşı taraf görünen oval siyah uzun plastik kaplı şeye dürbün demeyecekmişiz Optima 3-9x32 dürbün diye sattıkları meret ile bir türlü istediğimiz performansı yakalayamadık. Benim mod 99 tufegimin -Gez- inde problem var, vidası gevşemiş. optima 3-9x32 dürbünü takmak için sabırsızlanıyorm fakat, birincisi dampa almayı düşünüyorum ve bu dürbünü satıp daha iyisini mi alsam önerilerinizi bekliyorum..

Arkadaşım yazdığın mesajda kendinle çelişki içindesin farkındamısın???Hem optima dürbünü yeriyorsun hem de tüfeğine takmak için sabırsızlanıyorsun.Dürbün alacaksan bütçene uyğun Hawke ya da Gamo 3*9-40 dürbünlere bakabilirsin.

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• dampa da kullansanız, eğer dürbünde sıkıntı varsa sizi çok uğraştırır. Başka dürbün ile deneyerek dampayı doğru bağladığınızı test edin. Sonra dürbünü değiştirme yoluna gidin.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Arkadaşım yazdığın mesajda kendinle çelişki içindesin farkındamısın???Hem optima dürbünü yeriyorsun hem de tüfeğine takmak için sabırsızlanıyorsun.Dürbün alacaksan bütçene uyğun Hawke ya da Gamo 3*9-40 dürbünlere bakabilirsin.

evet haklısın :D fakat yazının devamında da söyluyorum işte dürbünü satıp başka bir tane mi alayım yoksa, optima dursun mu ?

şimdi diyebilirsin ki optimaya o kadar laf ettikten sonra hala optima kullanayım mı diyorsun. onun açıklamasını da şoyle yapayım; kullandığımız dürbün Murat'ın ki idi. Acaba sadece o dürbünde mi arıza var ve ben haksız mıyım yoksa Optimaların hepsi mi böyle ...

mod 99 ;grin;

• Nikula 9*32-44 dürbünün görüntüsü Hawke 4*32 den daha net değil.Optimaların da performansının bu seviyelerde olduğunu düşünüyorum...

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO