Acil yardim at44 long lw kurma kolu geride kaldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • At44'te namluya iki tane saçma girmesini engelleyen

yanlız bu sistem var 2 defa kurun ister 10000 defa almaz at 44 kilit sistemi var

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Tam kurma durumunda, sıkıntı olmuyor ancak, kuramadığı zaman şarjör yine dönüyor ve ikinci kez alıyor. Her neyse, bu çok ta büyük sorun değil aslında, en fazla fazladan bir saçma daha gider o kadar. 100 atışta 1 kez olsa ne fark eder ki. :) Benim asıl merak ettiğim, sorun çözüldü mü? Yanıt gelmedi, açıkçası merak ta ettim. :)

• Tam kurma durumunda, sıkıntı olmuyor ancak, kuramadığı zaman şarjör yine dönüyor ve ikinci kez alıyor. Her neyse, bu çok ta büyük sorun değil aslında, en fazla fazladan bir saçma daha gider o kadar. 100 atışta 1 kez olsa ne fark eder ki. :) Benim asıl merak ettiğim, sorun çözüldü mü? Yanıt gelmedi, açıkçası merak ta ettim. :)

aa o doğru basıma hiç gelmedi ama mermi alıyordu 8o :D öyle sumatra recluse ile 1 sarjor doldurup atanlar var at ile atsalar nolur ki :him:s :him:s

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• aa o doğru basıma hiç gelmedi ama mermi alıyordu 8o :D öyle sumatra recluse ile 1 sarjor doldurup atanlar var at ile atsalar nolur ki :him:s :him:s

aa o doğru basıma hiç gelmedi ama mermi alıyordu öyle sumatra recluse ile 1 sarjor doldurup atanlar var at ile atsalar nolur ki

Sumatrayla öyle yapacaklarına, av tüfeği kullansalar daha iyi. saçmaları sağa sola saçmanın en kestirme yolu :D ;avci;

• yanlız bu sistem var 2 defa kurun ister 10000 defa almaz at 44 kilit sistemi var

Kurma kolunu elinden kaydırınca bir şekilde becerebiliyosun hocam. Benim de başıma bir kaç defa geldi.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• Hayir sorun cozulmedi harbiyi soktum ivine bya guclu ittim cikmiyor mermi. Yarin istanbulda goturebilcegim bir yer var mi yoksa servise mi gondereyim .

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Ne çıkmaz saçmaymış bu yahu. :him:s Harbinin etrafına namluyu çizmeyecek ince bir malzeme sarın, namluya sokup ucundan hafif hafif çekiçle vurun. Mutlaka çıkması lazım, altı üstü kurşun saçma. Yine olmazsa, durumu anlatan bir not iliştirip Hatsan'a gönderin.

• Yav daha 1 defa sikmadim tetik kuruluyor iceride pellet oldugu icin ileri gidemiyor kurma kolu. Seytan diyor bas git izmire sabah ver fabrikaya geri al gel.

Cok takintili bir adama denk geldi bu at44 daha kiminle ugrastiginin farkinda degil.

• Valla, ben olsaydım, namlunun içine harbiyi sokup sertçe vurur kaba kuvvetle inatla çıkarırdım onu da, yiv setlere zarar verme riski de var. ben yaylı tüfeğin içine sıkışan temizlik için kullandığım bez parçasını çıkarmıştım, neredeyse harbi içeride kırılacaktı ama yavaş yavaş çekiçleyerek çıkarmıştım. bunun da mutlaka çıkması gerek. Az sabredin, çıkacaktır kesin.

• arkadasım k101 magnum un içine 4 tane pellet sıkıstırdı inşatta demirli ile cıkatık hani kolon içine takılanlardan sertce cekiçle vurarak tüfek daha isabetli oldu tabi at 44 e yapma böyle :D

• Herkese yardımları için teşekkür ederim .

Sabah hatsan servisi aradım adamlar öyle bir ilgilendi ki ne sinir kaldı ne bir şey 8 TL kargo ücreti karşılığında ürünü gönderdim.

1 Hafta içinde göndereceklerini söylediler.

Bunda da vardır bir hayır diyorum.

Not: Daha erken ama ocak ayında ki av ve kampçılık fuarı için biletleri benden temin edebilirsiniz. Forum üyelerine ücretsiz.

• valla kardeş aynı şeyi sende yaşamışsın en azından bu şansızlıkta tek değilmişim. 6 aydır İstanbul'da gezmediğim av bayisi kalmadı ürün için okumadığım yazı forum kalmadı. Demekki çok incelemeyeceksin bir şeyi alırken.

• valla kardeş aynı şeyi sende yaşamışsın en azından bu şansızlıkta tek değilmişim. 6 aydır İstanbul'da gezmediğim av bayisi kalmadı ürün için okumadığım yazı forum kalmadı. Demekki çok incelemeyeceksin bir şeyi alırken.

Sordun ya ilk kullanırken dikkat etmem gereken bir şey var mı diye, aha ondan oldu böyle :) Biraz kaba davranmak gerekiyor kurma koluna, ithal tüfekler gibi hassas bir kol değil çünkü. Sen hassas davranmışsındır muhtemelen, takılmıştır.

• Sordun ya ilk kullanırken dikkat etmem gereken bir şey var mı diye, aha ondan oldu böyle :) Biraz kaba davranmak gerekiyor kurma koluna, ithal tüfekler gibi hassas bir kol değil çünkü. Sen hassas davranmışsındır muhtemelen, takılmıştır.

İlk kazıklanarak 300 TL ye Torun Mod 301 almıştım. Parasını fazla verdiğimden mi bilmem okadar hor kullanmama rağmen hala canavar gibi çalışıyor. Gelince buna da aynısını yaparım artık.

• aynı durum benimde başıma geldi pellet namluya sıkıştı. hiç uğraşmadım gönderdim hatsana pelleti çıkarıp bakımını yapıp yolladılar.

ÖZGÜR ÖRNEK
    BT65-SB-W_LW

• Cuma günü kargoya vermiştim tüfeği yapılmış,

Yarın kargoya verecekler. Kurma kolu değişmiş

İnsallah bu sefer sorunsuz kullanırım