Acil yardim at44 long lw kurma kolu geride kaldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kurma kolu geride kaldi sarjor sîkisti iki pellet atmis gibi gozukuyor ama namlu icinde kaldi muhtemelen

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Dur bismillah daha yeni almıştınız =) şarjörü çıkarın boşa sıkın (tüpün dolu olmasina dikkat edin) pellette sıkışmış olabilir

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Daha birkere bile sikamadim ki aksama kadar hayalini kurduk.

Tetige bastik ting etti oyle kaldi

Sarjor sikisti cikartamiyorum

• Istanbul'da bu isten anlayan bir bayi var mi simdi daha kullanmadan izmire gondermek gelmiyor icimden

• Tüfeği zorla kksurmaya calis abi bir iki salla birseyler yap ac kurcala dagit istedigin gibi baktin toplayamadin gonder hatsana onlar yapar =)
    Tupun dolu oldugundan emin misiniz? Kullanimdan dolayi takilmis olabilir kurma kolunu sonuna kadar cekip tik sesini duyun sarjorun dondugunu gorun öyle tetiğe basin. Kol geri gwlip tik demiyorsa kisa mesafe gidip geliyorsa pelletin yarisi sarjorde yarisi namluda kalmistir kolu geriye cekin ve sarjoru zorla cikarmaya calisin aradaki pellet kullanilmaz hale gelir ama sorun olmaz yalniz kolun geri geldigine emin olun yoksa pwllet surucuyu kirabilirsiniz..
    Icine koydugunuz pelletin markasi nedir?

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• İnce mehmet 30grain kullandıysanız, normaldir şarjörün sıkışması. Çünkü biraz uzun bu mermiler, öne doğru kayıp şarjörü kilitliyor. silahı arkaya doğru yatırıp hafif hafif şarjörü oynatın, yerine geri otursun mermiler. Şarjör dönmeye başlayınca çıkartabilirsiniz. İnce mehmet kullanacaksanız, şarjörü doldurduktan sonra düz bir zemine koyup (mermi uçları zemine bakacak şekilde) her saçmanın aynı hizaya gelmesini sağlayın. şarjörü silaha yerleştirdikten ve şarjör milini kapattıktan sonra sonra yavaşça bir-iki tur döndürün. Silahı sarsmamaya dikkat edin, yoksa yine sıkışabilir.

• Dediklerin hepsini yaptim pellet gamo markasi olmadi. Tup 200 barda bu sekildeyken tufegi soksem sorun olur mu ici hava doluyken

• yapıcanız su pelletin ordaki sarı kolu kaldırın kurma kolunu cekin sonuna kadar tetik düşürün sarsorlerle oynayın eğer cıkmadan dönmeye baslarsa sarı kolu geri itin ve kurma kolunu tekrar kurun bende bircok defa sıkıstı öyle cıkartım

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Önce tüpü sökün. tüpü söktükten sonra herhangi bir tehlike kalmaz. Aslında bir yöntem daha var, ama daha mimlimetrik çalışmanız gerekecek: namlu içine harbi sokun, saçmayı şarjörün içine çok yavaşça hassas bir şekilde itin. ama tüpü mutlaka sökün, yoksa kaza olabilir.

• Sarjoru cikarttim. Icin de 2 adet sacma var harbiyi sokup bastirsam zarari olur mu uada baska bir yontemi var mi

• Sarjoru cikarttim. Icin de 2 adet sacma var harbiyi sokup bastirsam zarari olur mu uada baska bir yontemi var mi

at 44 2 2 tane pellet almıyor diye biliyorum acaba sizinki kac model seri no sunu yazarsanız söyle ilk 2 rakamı üretim ayı ondan sonraki 2 rakam yıl olur

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Model yili. 091321337

Ii pellet kaldigini sarjordeki eksikten anliyorum. Belki dusmuste olabilir sorun bunu nasil cikartacagim

• merhaba bir önceki konunuzda size bu konu hakkında uyarıda bulunmuştum ne yazık ki başınıza gelmiş neyse geçmiş olsun önden sert bir ince tel ile yivlere sürttürmeden ittirerek pelletleri çıkarabilirsiniz çamaşır telleri uygun bu iş için benim başıma geldiğinde bu şekilde çözdüm

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Eğer tüp takılı ve silah kuruluysa, ya tüpü sökün ve saçmaları o şekilde itin, ya da daha kolay yöntemi namluyu güvenli bir yere doğrultup tetiği çekin. Sıkıntı olmaz, benim birkaç kez başıma geldi.. Ancak moderatör kullanıyorsanız, kesinlikle sökün, zarar görür.

• Yapiyorum ama silah patlamiyor ki.

Tup 200 barda.

Simdi tupu sokup itmeye calisacagim

• Silah kurulmamış olabilir. siz önce güvenliği düşünüp tüpü söktükten sonra namludan itin, daha sonra silah boşken kurup ateşleme durumuna bakın. İnşallah bir sıkıntı yoktur. Gerçi At44 taş gibidir, kolay kolay arıza çıkartmaz. Birkaç kez At44'te, birkaç kez de bt65'de başıma geldi, çok büyük bir ihtimal takılı kalmıştır sıkıntısı yoktur.

• kurma kolunu tam çekiyor musunuz ?
    Otomatik emniyetti biliyor musunuz ?

tetik hiç oynuyor mu?

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• Model yili. 091321337 bu ay yapılmıs bu tüfek eylül 2013 böyle bi hata olması cok ilginç basıma geldi ama 2 tane pellet girmedi hiç en fazla sarjor sıkıstı en iyisi tüpü söküp örgü şisi veya yiv e zarar vermicek bi alet ile cıkartmak ama tahminen 1 tane alması lazım 2 tane alması için 1 tanesinin atıp içinde yarı yolda kalıp 2. yi sürmek buda düşük basınçta o bile zor ihtimal garipsedim cok

• At44'te namluya iki tane saçma girmesini engelleyen bir kilit sistemi olmadığı için tam kurulmama durumunda bir tane namluya sürülüyor, tetiğe basınca kurulmadığını anlıyorsunuz ve bir kez daha kuruyorsunuz bu sefer de ikincisini sürüyor. Bu normaldir. 2-3 kez başıma geldi benim. Muhtemelen bu şekilde olmuştur. Ancak, yine de kuruluyordu. Bir arıza durumu olabilir ama kolay arıza yapmaz yine de. Hele ki, yeniyse. En kötü ihtimal, parçaları söküp bir inceleme yapmak. Birkaç kez kurmayı deneyin, kurma sesini hâlâ duymuyorsanız Hatsana servise gönderin. Hevesiniz kursağınızda falan kalmasın, tüfekten soğumayın çünkü Hatsanın servisi dillere destandır. Arızayı düzeltip gönderirler.