HW50 ile denemeler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hepinize çok teşekkürler güzel mesajlarınız için.

>>Hw50 nin 2 çeşit versiyonu var hatta 3 diyelim. Türkiye'de rekord tetikli olan S versiyonuna denk gelemedim. Sizdeki tetik perfekt diye geçiyor. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
    Evet, ben de S modelini almak istedim ama bulamadım. Perfekt tetik ayarlanmıyor ve başta bana biraz sert geldi. Özellikle desteksiz attığım için titremelere neden oluyordu. Rekord tetiği kullanmadığım için tam bir karşılaştırma yapamam ama bu tetiği kullandıkça alıştım ve şimdi hiç sorun yaşamıyorum. Tetiğe basarken tam olarak ne zaman ateş edeceğini hissedebiliyorsunuz. Bence 50S modeli varsa listedeki fiyat farkı çok olmadığı için kesinlikle 50S tercih edilmeli ama Perfekt tetik de başta biraz sert gelse de kaliteli olduğunu hissettiriyor ve alışıyorsunuz. Tabi 50S'nin liste fiyatı ne kadar doğrudur onu bilmiyorum. Bazı sitelerde ellerinde olmayan 50S, 50'den daha ucuz bile olabiliyor :)

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Emniyet mekanizması olmadan tüfeğinize rekord tetik ünitesi takılabiliyormuş. Belki ileride bulur takarsınız. Arada büyük fark olacağına eminim.

Rekord tetik

sıfır rekord tetik

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• Çok güzel bir paylaşım. Elinize emeğinize sağlık. Dürbün içerisinden de bir yaylı videosu fena olmazdı hani.... :thumbup:

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.Başarılar

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• >>Emniyet mekanizması olmadan tüfeğinize rekord tetik ünitesi takılabiliyormuş. Belki ileride bulur takarsınız. Arada büyük fark olacağına eminim.
    Çok teşekkürler bilgi için.

>>Çok güzel bir paylaşım. Elinize emeğinize sağlık. Dürbün içerisinden de bir yaylı videosu fena olmazdı hani
    Çok teşekkürler. Gerçekten yapmak istediğim bir şey bu. Biraz daha hızlı video çekebilen bir kamera almak lazım, o zaman daha ilginç atış videoları çekilebilir.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!