Crosman 1077 hakkında.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aldığım silah 10 metrede ancak yarım metrelik bir mesafede toplayabiliyor grupmanı. Attığım pelletler sanki hiç namludan geçmemiş gibi çıkıyor. Yani yivler "0". Hiç yiv olmaması bu silahın bir özelliği mi acaba merak ettim doğrusu ama namlu için rifled yazıyor yani yivli olması gerek. En ufak bir yiv izi yok derken abartmıyorum, kesinlikle yiv izi yok. Dürbünü sıfırlamak ise imkansız birşey. 15-20 cm sapma payıyla ya aşağı ya yukarı ya da sağa ve sola vuruyor. 2 kez aynı noktaya vurmadı hiç ( 1000 e yakın pelet attım bir günde) Namlunun uc tarafı küflü. İçini o kadar görmeye çalıştım ama başaramadım. Yaptığım harbileme sonucu resmen çamura girmiş gibi çıktı harbi namlunun içinden.

Hayal kırıklığına uğradım doğrusu. İnternette, adamın birinin 12 tane kibriti yanyana dikip indirişini gördükten sonra baya heveslenmiştim. Baktım olmadı direk çöpe atacağım bu silahı.

Şu katresu açılsada pcp lensek. ½bay£bay`; :thumbup:

Gel teskere....

• Official Post

Sen o silahı çöpe atma,Haftaya servis hizmete girecek,ilk müşteri olarak senin silahı hediyeden adam eder gönderir sana avcıhoca

• :!: :!: :!:

Süper haber. Teşşekürler.

B-51 videolarını izlemekten helak oldum valla. Topu topu 3 tane var zaten X( Gelsede parçalarına ayırsam 8o Yaylıya tövbeliyim ama dayanamayıp almaktan korkuyorum :)

Gel teskere... (Bu şarkıyı söyleyen Esmeray mıydı yoksa Gülenay mıydı iki saattir düşünüyorum)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Jay ().

• Official Post

Rahmetli oldu Esmeray idi ^^

• Ben mesajı yazdıktan sonra aklıma geldi :) Gülenay Avrupa Yakasındaydı sahi.

• Doğancığım,

Sana kötü bir silah denk geldi herhalde. Benimkinde otur adını yaz pelletlerle o derece isabetli. Tek kötülüğü gücünün biraz düşük olması ama ev içinde fazlasıyla yeterli. İstanbul'a yolum düştüğünde servise götürür nodifiyeyle gücünü artırırım o zaman arazide de iş görür diye düşünüyorum. Bir tüple 60 değil de 20 atış yapsın, tam yapsın ( bu laf bana "imam efendi gibi yapsın" fıkrasını hatırlattı ama şimdi yazıpta mesajı sildirmeyeyim) ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Doğan kardeş bende seninle aynı dertten muzdaribim bendeki 2100 de aynı, iki pellet aynı yere hiç gitmedi malesef bu silahlar hakkında anlatılanlara istinaden almıştım ama benim için sadece şehir efsanesi şu anda.

Mustafa abi Aykut hocam bizede bi güzelik yapsa :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Alıntı

serdarhavsut
    Doğan kardeş bende seninle aynı dertten muzdaribim bendeki 2100 de aynı, iki pellet aynı yere hiç gitmedi malesef bu silahlar hakkında anlatılanlara istinaden almıştım ama benim için sadece şehir efsanesi şu anda.

Mustafa abi Aykut hocam bizede bi güzelik yapsa

Hayırlısı ile diyelim hayırlısı olsun .

• haydaa
    benimki hatsanın bütün modellerinden isabetli
    vardır tüfekte birşey yada pelletlerde sorun var

• Serdar sen ankaradasın adres NiteHawk olmalı :) Havaleyi bana yapman gerek hehe

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• teknık serıvse nasıl basvuru yapacaz 4.gozle acılmanızı beklıyorum benım 1077 yi de modifiye edeceksınız

ayrıca bendekı 1077 nın yıv setlerı namluyu sokup bakınca barız gorunuyor ve pellet lerın uzerlerınde de genelde ız bırakıyorlar
    10 metreden gezle en kucuk boyuttakı kalem pıli vurdum bende hatta 2. pellet 1.pelletın tam ustune geldı de 1.pelletı ıtekleyerek pılın dıger tarafından cıkardı

• Arkadaşlar benim tüfekle attığım pelet hesaba göre 50 adet c02 tüpü yani 3000 i buldu veya geçti fakat daha hiç silahın namlusunu temeizlemedim silahı sökmeden nasıl temizleyebilirim? Nasıl bir teknik önerirsiniz teşekkürler birde bu co2 tüplere bir çözüm var mı? :)

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• Gamonun fırçalı harbi takımından al, 15 ytl falan olması lazım, rahat edersin. Misina yöntemi var ama şarjörlü olduğu için olmaz sanırım. Harbi en güzel çözüm olur, ileride tüfek değiştirsen bile her zaman işine yarar.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• arkadaşlar birazdan 1077 nin siparişini vereceğim ama bu isabetsizlik hadiseleri iştahımı kaçırdı.

nerden almalı neye dikkat etmeli.

birde hangi dürbünü önerirsiniz 50 ytl civarı kalite dürbün varmı?

teşekkürler..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hugo_Chavez ().

• tadını kaçırmasın , ben iki hafta önce aldım. gayet güzel bir silah. o arkadaş a toplama denk gelmiş sanırım. şanssızlık. silahın destekli atışları gayet güzel.10 metreden gezle herşeyi vurabilmeniz de mümkün. hafif ve ayrıca seri atış keyfi var. güvender matematik test kitabına 5m den 157.sayfaya kadar giriyor. geri kalan sayfalardada eziklikler mevcut.yani gücü de bu fiyata fena değil. square marka co2 tüpü ile 4 x 12 atış yapabiliyor. yalnız son 12 atışta güç düştüğü için isabette biraz problem çıkabiliyor. Şiddetle tavsiye edebileceğim bir silah. performans + keyif + fiyat

crosman 1077

• hayırlı olsun gule gule kullanın narden ve kaca aldınız bende almak ıstıyorum ama buralarda bulunmuyor kucuk bı ılcedeyım nettende sıparıs vermek ıstemıyorum sız yardımcı olurmusunuz bana

STRIKKER WORTEX

• hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arkadaslar ucretını gondersem benım ıcın tufegı alıp kargolıycak bı arkadas varsa cok sevınırım :thumbup: kullanıcılardan yardım beklıyorum msn lazanya0606@hotmail.com

STRIKKER WORTEX

• Teşekkürler arkadaşlar.

lazarow,

Ben net üzerinden meydan av bayiinden aldım.Fiyatı 160 küsürdü.

Tüm alışverişleri net üzerinden yapıyorum izmirde hiç av bayisi vs tanımıyorum.

İlk tüfek conta sorunu yaptığı için değiştirdim.Yani kısa sürede iki tüfek geçti elimden.İkiside nefis grupmanlar yapıyordu.Yani endişe etmeye gerek yok bence netten alınabilir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hugo_Chavez ().