dürbün kızaksız av tüfeğine dürbün takılması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu konuda lazer marka yarı otamtik bir tüfeğe arkadaşım bir aparat yapmıştı çok basit bir aparat hemde dampa kadar sağlıklı birşey olmuştu size kısaca özetliyeyim tetik aparatının tüfeğe monte etmeye yarayan iki pimi varta onların yerine iki adt vida taktı birde L şeklinde saç kıvırdı tüfeğin sol kısmından bu L şeklindeki saçın deliklerini ayarladı üstede dürbün delikleri için iki adet alyan vida yuvası ayarladı çokta güzel bir aparat oldu benim size tavsiyem çelikalimintum köşebent tabi bunun en az 10 luk olması lazım et kalınlığıda ince olacak veya eğer sağlıklı kıvırma şansınız varsa 2 mm lik saçtan da yapabilirsiniz bir L aparat yapmak eğer ustasını bulabilirseniz U şeklinde bir saçta kıvırtıp tüfeğe üstten takıp pim deliklerinide somunlu vidayla sıkarsanız size çok daha sağlıklı bir aparat olur dürbünüde tabi dampa şeklinde monte etmiş olursunuz alttan mekanik nişan alabildiğiniz gibi üsttende optik nişan alabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir

• Bir silah tamircisine veya güvendiğiniz bir tornacıya kasanın üzerine 4-5 vidayla monte ettirebilirsiniz. Dürbün çok gereksiz ve kullanışsız onuda belirtiyim, red dot kullandıktan sonra en azından...
    Uzun aradan sonra yurtiçinden orjinal TASCO Red Dot buldum. TASKOlarla paranızı çarçur etmeyin...
    [Resim Engellendi: http://img240.imageshack.us/img240/8137/adszqz9dx8.jpg]

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• veli beydeki bu aparatı görmüştüm ancak tüfeğin delinmesi fikri konusunda tüfeğe zarar verebilir diye endişelendiğimden acaba başka yolu varmıdır diye konuyu açtım. herkese verdiği bilgiler için teşkkürler tüfeği en kısa sürede bir tornacıya götüreceğim.

• O parçayı düzgün şekilde monte ettirdinmi nişangahta "U" şeklinde bir gez görevi görecektir. Arpacığıda ona uygun şekilde birkaç milim yükseltip sıfırladınmı daha da verimli şekilde nişan alabilirsin üzerinde red dot veya dürbün olmasa bile.
    Kolay gelsin,,,

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• tüfeğinizin tetik sisteminin montajının yapıldığı kasa üzerindeki pim deliğine takılabilen dürbün takma aparatı piyasada mevcut. ben sarsılmaz concorde için olanını aldım ve red dot monte ettim.
    http://ilan.yabantv.com/ilan/3…urbun-montaj-aparati.aspx

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• konu baya eskimiş sanırım ama crosman 2240 tabanca için aldığım aparatın bir resmini koyayım [Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/2s67ixj.jpg]
    bir tarafı namlu yu kavrayacak diyer tarafı da reddot un boğazını kavrayacak şekilde monte edip alyanları sıkıyoruz hepsi bukadar

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon