6.35 pcp secimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Namlu boyu, tam tur yivset uzunluktaki dönüşten tutun.Pellet yüzeyine kadar hepsi etkiler. Ağır mermi yüksek hız her zaman avantajdır.Kim ne derse desin.Demiyorum 10 grain ile 1500 fps. 50-150 grain arası subsonic sınırına yakın değerler ideal atıcılık

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Atışlarınız 100m içindeyse bt65 (daha iyisi galatian) ve fx çok da farketmeyecektir (yivli alsanız aynı şeyi bi CZ ve SAKO için de 300m atışlarında söylerim)... aradski fark cebinizden çıkan para ve silahın fiyakası..

Blaser R93 Professional .30-06 Springfield
    Browning New A5 12Ga 71cm
    Stoeger MD2000 12Ga 66/Slug Combo
    Wizard Arms Supervision-S 12Ga 66/Slug Combo
    Akus superpoze (coming soon)
    AT44 Long W-10 LW .22

Başarılarda gururu yenmek, felaketlerde ümitsizliğe direnmek lazımdır...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• Video bahsettiğim video değil ama bu daha iyiymiş abi teşekkürler paylaşım için. .22lr bunun yanına yaklaşamaz. Condorla uğraşılıdığında neler yapılabildiğinin kanıtı :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• bizim kuveyt li arkadaş cricket ile 275 metreye atış yarıyor. Dün paylaştı Ben cepten link kopyalamadim bilgisayar başında olan arkadaşlar ekleyebilir Youtube cep için olan link veriyor. Oraya bir bakın. Birde matador ile cricket karşılaştırması var bir önceki video da oda ilginç sonuçlar var matador severler üzülebilir yanlız :)

• Merhaba muckac arkadaşım kuveytli arkadasin konusmalarindan ben dogal olarak birsey anlamadim siz ne anladiniz acaba bu kiyaslamada cricketin ne üstünlüğü varmis bizle anladiginizi paylasirmisiniz? Ben sadece yorumlardaki so far cricket is tbe best gibi birsey yaziyordu onu hatırlıyorum ve onu anladim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Abdulazeez Redha kendisi cricket kuveyt dispirtörü.Baya Mailleştiğimiz var.Edgun işi olmasaydı 3-5 parçalara ayrılmış onla anlaşıcaktık:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Hepsi güzel silah ama hiç biri bi glad değil kadir abi 300m atıyodu :D

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• orada biri 265 bardan 165 bar içinde 45 atış yapiyor bir diğeri ise 200 bar dan 100 bar mi olması lazım fsb hızları ortada birde atışlar arasında istikrar söz konusu. Matador ve cricket arasında hava tüketimi veDe stabil atış çizgisini gösteriyor. Çokta arapça bilmeye gerek Yok az da ing. Patlatmiş zaten çok komik aksan zaten hahaha