İnanması Güç,MOD 99 100 m 1 TL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar uzun zamandır forumda yoktum bu yüzden cevap yazamadım.Bu foruma dahada bir şey paylaşmam.İnanmayan yorum yazmasın yeter.Niye sizi kandırmak istiyeyimki bazı arkadaşlarımız atışları evde yaptığını falan söylemiş.Evin penceresinden yapıyorum bu yüzden ev yastığı yazdım mesafeyi anlatırken bir yanlışlık yapmışım 100m2 demişim.Demek istediğim 100m ye 100m bir alandır aslında neyse konu çok uzamış yokluğumda.Kapatalım artık inanan inanır inanmayan inanmaz.Bundan sonra yaptığım grupları sadece bir kaç değerli abime yollarım yorumlarını alırım benim için yeterli.Yaşınızdan utanmadan bir de dalga geçmişsiniz dahada foruma adımımı atmam.

haddimizi asmayalim once,konuyu zaten yorum yapilmasi fikir paylasilmasi icin acmadinmi kardesim?aldigin yorumlar canini sknca yasinizdan utanin diyemezsin burdaki kimseye,herkes tufegin neler yapabilecegini biliyor,ne kadar iyi atici olsanda tufegi her atista kaldirip kiricaksin sonucta degilmi?inanmayanlar fikirlerini belirtmis,o zaman videoyla kanitlarsin, yok yapamiyorsan git mantar patlat..

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• haddimizi asmayalim once,konuyu zaten yorum yapilmasi fikir paylasilmasi icin acmadinmi kardesim?aldigin yorumlar canini sknca yasinizdan utanin diyemezsin burdaki kimseye,herkes tufegin neler yapabilecegini biliyor,ne kadar iyi atici olsanda tufegi her atista kaldirip kiricaksin sonucta degilmi?inanmayanlar fikirlerini belirtmis,o zaman videoyla kanitlarsin, yok yapamiyorsan git mantar patlat..

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED