Uçakta Nasıl Olur?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar

CO2 havalı tabanca ile uçak seyahati nasıl yapılıyor? Daha önce tecrübe edinen arkadaşlara özellikle sorum. Neler yapmak gerekiyor? Faturası var silahın.

• Official Post

Merhaba

co2 tüpsüz olarak uçaklara sokmak serbest tabi faturası varsa onun dışında.

Konuyu usulü bozan tartışmalara çevirmeyin.

Mesajları hepsini sildim herkes bilip bilmeden cevaplar vermiş sırf mesaj yazmak işin yok odaya çekme vb.. bunlar söz konusu değil bilet almadan önce mutlaka bilgi verdiniz,mi isterseniz ateşli silah bile taşırsınız
    forumda tartışmaya çevirmeye çalışan kişiler tekrar olursa hiç düşünmeden uzaklaştırma cezası vericem bilginiz olsun.

• Mahmut Bey CO2 tüplerini hiç mi sokamıyoruz yoksa ayrı olması kafi mi? başınç ve sıcaklık farklılıkları etkiler diye düşünüyorum ama pek araştırma yapmadım

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.