AT44-W10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çantayı kaça aldınız bende almayı düşünüyorumda

Çantayı 69 lira'ya aldım Aksu Av'dan..Kötü naylon kılıflara 30-40 lira vermektense çanta daha mantıklı geldi bana..Tüfeği darbeye karşı koruduğu gibi en önemli getirisi dürbünün ayarını muhafaza etmesi..Arabaya tüfeği yerleştirirken sağa sola değdiği vakit dürbünün ayarı kaçıyordu bı çanta sayesinde dürbün ayarını mükemmel muhafaza ediyor..Çantanın iç süngeride yumuşak ve objenin formunu alması sayesinde içerisine yerleştirilen cisim milim oynamıyor kıpırdamıyor..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bu ne güzelliiktir Kaan ağabey. MaşşAllah deyim de nazar değmesin bebeğine

Eyvallah kardeşim..

Nasip olursa bebeği büyütüp yetişkin hale getirip AA veya Daystate yapıcaz :)

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• set tamam olmuş

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Çantayı 69 lira'ya aldım Aksu Av'dan..Kötü naylon kılıflara 30-40 lira vermektense çanta daha mantıklı geldi bana..Tüfeği darbeye karşı koruduğu gibi en önemli getirisi dürbünün ayarını muhafaza etmesi..Arabaya tüfeği yerleştirirken sağa sola değdiği vakit dürbünün ayarı kaçıyordu bı çanta sayesinde dürbün ayarını mükemmel muhafaza ediyor..Çantanın iç süngeride yumuşak ve objenin formunu alması sayesinde içerisine yerleştirilen cisim milim oynamıyor kıpırdamıyor..

çanta banada görede kılıfa göre daha mantıklı zaten bu yüzden alıcam aynı çantayı 50 tl ye satan yerde var ancak şuan stokto yok gelmesini beklerim acelem yok olmadı başka yerden bakarım aksu av ın bahsi çok geçmeye başladı forumda bi umut belki foruma indirim yapıyordur diye sordum anlaşılan yapmıyormuş

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• zevkli atışlar hocam ... özel mesaj gönderdim cevap bekliyorum...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• çanta banada görede kılıfa göre daha mantıklı zaten bu yüzden alıcam aynı çantayı 50 tl ye satan yerde var ancak şuan stokto yok gelmesini beklerim acelem yok olmadı başka yerden bakarım aksu av ın bahsi çok geçmeye başladı forumda bi umut belki foruma indirim yapıyordur diye sordum anlaşılan yapmıyormuş

Çoğu Bayi aynı dalavereyi kullanıyor stokta olmadığı için fiyatı düşük gösterip stokta olunca süpriz fiyatıyla alicengiz oyunu yapıyorlar..Bence en uygunu ve piyasada bulamayacağınız pek çok şeyi kendisinden temin edebileceğiniz Aksu Av'dır..Hatsan çanta üretiminde trafiği karşılayamıyor iç piyasada talep üzerine başlıca ana bayilerine gönderiyor..Hatsan en elit bayiler arasında Aksu Av'ın ismini telafuz etti ve kendilerinden temin edebileceğimi söyledi zaten her bayiye çanta sevkiyatı yapmıyorlarmış..At44 için üretimi yok çantanın sadece Bt65 ve Galatian için üretiliyor çantalar fakat anabayilerinden gelen istek doğrultusunda ricasını kıramadığı için yolluyorlarmış..Pek çok kişi çanta için Aksu Av'dan ricada bulundu bunun üzerine Yusuf Bey çantaları temin etti..

• Hayırlı uğurlu olsun kaan abi darısı bana inşallah

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Hayırlı uğurlu olsun kaan abi darısı bana inşallah

Eyvallah kardeşim..

İnşallah gönlüne göre dahada iyisine sahip olursun..

At44 için durumlar nasıl haberi ne zaman alıcaz :)

• Mod99 satılsa 10 numara pazarlık attım da daha satamadim meredi :)

Retay 135 x

• Kız gibi tüfek nasıl satılmadı aklım kesmedi doğrusu tüfeğin temizliğini bilmesem yorum yapmam zaten bütün gün çalışan adamsın bi kaç sefer atışa gidilmiş sıfırdan farksız bir tüfek neden yatıyor diye düşünüyorum..Bence yeni bir ilan açıp şansını bir kere daha dene..O tüfek klasmanındaki en temizi....

• Abi gelen teklifleri bi duysak komedi filmlerine meze olacak biçimde artık uğraşmıyorum :)

Retay 135 x

• Öyle tekliflerde bulunanlara kapıyı hemen kapatacaksın..Maalesef ölücü olarak tabir ettiğimiz bir kitle var bunlar hayatın her alanında var yeterki daralmıyasın..

• Biraz zaman geçsin de tekrar denetim satmayı ama maalesef değerinin çok altına almayı istiyorlar kısmet olursa mart sonuna satılmazsa bile alacağım at44 ü

Retay 135 x

• bence çok küçük rakamlara takılmadan eğer elindekini paraya çevirebilme ihtimalin var ise değerlenir kardeş.. sonuçta satacaksın elindekini ve yeni bir makina alcaksın yada başka birşey.. atıyorum yılbaşından önceki fiyatlar ile bugünkü fiyatlar arasında çok fark oluştu.. hani insan kıyamıyor elindekinin ucuza gitmesine ama, diğer taraftan hesabını yaptığın da fiyatlanınca aslında sanki zarar gibi oluyor bence..

hanım bu yüzden hep kıızıyor bana, bişey satılacak olursa.. 3 tane araba sattım bugüne kadar 4 tane aldım, hep ters zamana denk geldi, paso zarar :) ama en azından ihtiyac görülmüş oluyor o an için..