12 metre grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :) tam olarak o değil dipçikten dümdüz gelen bir hattı var.
    herneyse, ama yaşım itibari ile hatırlıyorum 15-16 yaşlarında almıştım, şimdi 35 i bitiriyoruz.. belki aynı senenin tüfekleridir, model farklıdır, kimbilir.. :)

bu tüfekle 8 yaşındaki oğlumla beraber atışlar yapıyoruz, ben kuruyorum, o destekli atışlar yapıyor, eğleniyoruz işte. :)

dediğiniz gibi gamo muhtemelen çok daha keyifli bir atış hissi verecektir,
    Ancak bu ara dürbünsüz bir mod 99 bulsam o da bana yeter, şöyle az kullanılmış, uygun bi paraya :d

• http://www.dlairgun.com/Air-Rifles/Hatsan/014_Mod_45.html 20 seneki tüfeği benim bildiğim bu vardı :) bu arada gamoyu bir deneyin emin olun size dahada keyif verir.

sizin için resmini çekitim yayınlıyorum, nostalji olur belki :) eskiden kalan günler hatırlanır, kimbilir :)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/wbbdnw.jpg]

• böyle tüfekleri görünce içim bir hoş oluyor inanınki ,tüfeğin halinden belli hala taş gibi ben nostaljiye her zaman ayrı bir gözle bakıp diğer modern tüfeklere göre ayrı tutmuşumdur. bu resmi paylaştığınız içinde ayrıyeten teşekkürlerimi sunarım. ^^

• seni mutlu ettiyse, bende sevindim kardeşim :)
    eskileri yeri başka.. aslında vakti zamanında daha düzgün muhafaza edilseymiş, çok daha iyi kalırmış, dışında boyalar gitmiş, ancak içindeki yivler,.. sanki tüfek bugün alınmış gibi, dışına bakmasan :)

desene, gelir gelmez forumda nostalji yaptık..

• O peletle oldukça tatminkar atışlar sergilemişsiniz tebrik ederim..Ayrıca yaşattığınız nostalji için teşekkürler tüfeği muntazam olarak günümüze kadar ilk haliyle saklamışsınız,umarım evladiyelik olur..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• seni mutlu ettiyse, bende sevindim kardeşim :)
    eskileri yeri başka.. aslında vakti zamanında daha düzgün muhafaza edilseymiş, çok daha iyi kalırmış, dışında boyalar gitmiş, ancak içindeki yivler,.. sanki tüfek bugün alınmış gibi, dışına bakmasan :)

desene, gelir gelmez forumda nostalji yaptık..

abicim zaten nostaljik tadı veren yıpranmasıdır. :) ama arada bir nostaljide olsun değilmi bence bu hali çok güzel tabii ki grupmanda :)

• abicim zaten nostaljik tadı veren yıpranmasıdır. ama arada bir nostaljide olsun değilmi bence bu hali çok güzel tabii ki grupmanda

doğru söylüyorsun kardeşim, ayrıca teşekkür ederim, bu foruma girene kadar hep sağa sola atardık, benim oğlanda oyuncaklarına :) artık grupman 'a devam.. daha keyifliymiş ..
    bir de şu nostaljinin yanına düzgün bişey bulabilsek :)

• O peletle oldukça tatminkar atışlar sergilemişsiniz tebrik ederim..Ayrıca yaşattığınız nostalji için teşekkürler tüfeği muntazam olarak günümüze kadar ilk haliyle saklamışsınız,umarım evladiyelik olur..

Kaan Bey çok teşekkür ederim takdiriniz ve iyi dilekleriniz için..

inşaallah sizin yeni makinanın nostaljisini yaşarız bundan yıllar sonra, yine böyle bir sayfada :)

• Bu arada herşey bi yanada, bizim şu nostalji de peletleri değiştirsem ciddi anlamda fark olurmu,
    şayet öyle ise pelet önerisi alabilirmiyim, tüfek 4,5 mm

• Atışlar gayet iyi tüfek ise mütiş duruyor, tüfek neredyse benden büyük 8o
    Abi sendekiler saçma değilki :) sen bir jsb al tek delik yaparsın yani büyük bir değişiklik olacağından eminim.

İyi akşamlar...

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• kaba olacak ama;

hadi be .. :)

şimdi gaza getireceksin beni bak, peki sadece jsb mi diyeceğiz, alt kodları varmı tavsiye ettiğin peletin.

• kaba olacak ama;

hadi be .. :)

şimdi gaza getireceksin beni bak, peki sadece jsb mi diyeceğiz, alt kodları varmı tavsiye ettiğin peletin.

Estağfurullah abi:)

Exact diabolo 8.44 grainlik iyi gelecektir :thumbup:

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• abicim ben genelde hep gamo pro hunter kullandım 4.5 ve 5.5 olarak isabetliydi. ancak geco denen bir marka daha var biliyorsundur geco ateşli mühimmat üreten bir firmadır.(benim bildiğim) ama http://www.avfoni.com/zz/urunl…Havali_Tufek_Sacmasi.html bu ürünü almanı tavsiye ederim fiyatının ucuz olduğuna bakma forumda bir abi çok iyi gruplar çıkarmıştı bununla :thumbup: yalnız son grupman da muhteşem jet saçmaya göre ama dediğim gibi 5 atışınında tek delikte toplanması için saçmayı değiştirmek gerek :)

• abicim ben genelde hep gamo pro hunter kullandım 4.5 ve 5.5 olarak isabetliydi. ancak geco denen bir marka daha var biliyorsundur geco ateşli mühimmat üreten bir firmadır.(benim bildiğim) ama http://www.avfoni.com/zz/urunl…Havali_Tufek_Sacmasi.html bu ürünü almanı tavsiye ederim fiyatının ucuz olduğuna bakma forumda bir abi çok iyi gruplar çıkarmıştı bununla :thumbup: yalnız son grupman da muhteşem jet saçmaya göre ama dediğim gibi 5 atışınında tek delikte toplanması için saçmayı değiştirmek gerek :)

şimdi inceledim ve sipariş ettim, dediğin gibi çok ucuzmuş..bakalım sonuçları paylaşacağım, jsb de gelecek..bizim ihtiyarda belki pek marifetlidir, kimbilir. :)
    bu arada tüfeğin arpaçığı çatlak ve gezide bozuk, onlarıda sipariş ettim..
    son denemeleri gerçekleştirince paylaşacağım tekrar, sonuçları merak ediyorum açıkçası :)

bu arada teşekkür ederim.

• silahınızın modeli mod 33 olması lazım güzel grupmanlar cok eski bi silah :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2