Cfx pellet yükleme yuvası sorun!!!!!!!!!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği yağlamak için 2 gün önce söktüm öneri üzerine contaları değiştireyim dedim conta almak için 2 gündür açık şekilde bekliyor contayı aldım ama takarken pim deliğine sıkışıp kopuyor contalar.. 2 tanesi koptu takamadım hala bunun pratik bi yolu vardır son 3 contam kaldı yarın akşama kadar tüfeği toparlamam lazım yardım lütfen!!!!
    bu arada bahsi geçen conta yuvayı büyük çapından saran siyah conta

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Alüminyum tenekeyi makasla kes, içini yağla öyle takmayı dene, kurma kolunun yarığına gelince o-ring kesiliyor, piston contasını da çizdirmemek için bu yöntemi kullan. Dikkat et tenekeye elini kestirme ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• alüminyum tenekeyi nerden bulabilirim çelik tenekeler var ama onlar da kalın gelir gibi ...

Zoraki ultra .177 cal

• İçerden güzelce zımparalarsan ve sabırlı davranırsan birşey olmuyor. Ben yaptığımda hiçbirşey olmamıştı. Hem aslından 0.1mm daha kalın conta takmama rağmen. Biraz gres ve sabır :) Yavaşça bastır ve bekle ki o kendi sıyrılıp alta geçsin. Ama zımparalama ve eğeleme işini yapmadıysan muhakkak yap. Keçeye de zarar verebilirsin.

• işler daha da kötüye gitti kalın bir kuşe kağıtla sokmaya çalıştım sıkışıp kaldı çıkarmaya çalışırken içindeki conta da gitti yedeğini almamıştım
    gamo ya göndersem yaparlar mı? ne kadar alırlar yada başka bir yol varmı lütfen yardım edin başım ağrımaya başladı :(
    edit: jay abi senle aynı anda yazıyodum demekki yazdığını göremedim :(

Zoraki ultra .177 cal

• Pim deliklerinden alt kısımdan kontrol et bakalım pimi çıkarırken çapak yapmış olabilir bu da hem keçeyi takarken hemde yükleme yuvası contasını kestirir ,içerden zımparalaman lazım ,içerden pimdeliklerinden conta göründüğü zaman contanın üzerine bu pim deliklerinden tornavida yardımıyla bastır ve parçayı da gerslemeyi unutma ,kolay gelsin

• İçerdeki contayı akvaryum hortumu gibi birşeyden kendin yapabilirsin halka şeklinde keserek. O kadar büyütme bence. Yarın sakin kafayla otur ve baştan başla. 6 lık hortum vermişti bana contacı ve ondan keserek yapmıştım. Cuk diyede oturduydu. Conta satan yere git ve oraya uyacak bir hotrum da al 10 cm kadar. Büyük contadan da 3-5 tane yedek al. Yavaş yavaş yaparsın, dert etme o kadar.

• İçerdeki contayı akvaryum hortumu gibi birşeyden kendin yapabilirsin halka şeklinde keserek. O kadar büyütme bence. Yarın sakin kafayla otur ve baştan başla. 6 lık hortum vermişti bana contacı ve ondan keserek yapmıştım. Cuk diyede oturduydu. Conta satan yere git ve oraya uyacak bir hotrum da al 10 cm kadar. Büyük contadan da 3-5 tane yedek al. Yavaş yavaş yaparsın, dert etme o kadar.

abilerim yardımlarınız için çok teşekkür ederim
    jay abi içimi rahatlattın bu gece uğraşırsam iice fenalaşırım yarın gidip dediklerini tek tek alayım çok saol abi.

Zoraki ultra .177 cal

• Ne demek..

İnce birde zımpara alırsan, hortumu kestikten sonra ince ayar çekerken işine yarar. Kesmek içinde jilet bulundur ;)

Hadi kolay gelsin. Çık gez, boşver tüfeği yarına kadar :)

• Alüminyum teneke bira, kola gazoz tenekesinde bol miktarda bulunur ve kağıt kadar incedir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ilginiz için teşekkürler yarın sakin kafayla oturup halledebilrim umarım :)

Zoraki ultra .177 cal