At44 namlu tutucu çıkarmak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bipod montajı namlu tutucuya yapılıyor ama bu sefer namluyu çekmiş gibi oluyor ben bek bir faydası olduğunu düşünmüyorum sökersem sıkıntı çıkar mı? Bipodu da o vidanın olduğu yere takmak istiyorum.

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• Ben söktüm isabet arttı sadece namluya daha özen göstermeniz.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Merhabalar at44 namlu tutucuların sanrım hemen hemen hepsinde kasma gibi bir sorun var kundak ve kasa malesef ayar yapmadan monte edince sıkıntı oluyor hem satabil atıs sıkıntısı hemde isabette fakat tutucuyu cıkarınca moderator de baglayınca malesef namlu agır gelip esneme yapıyor egerki odaklamayı yapabilirseniz iki tutucuda olsa sorun olmaz diye dusunuyorum fakat moderator kullanılmayacaksa dikkat ederek kullanılablir..

• az önce çıkartım ama namlu tüpe doğru yakınlaştı pek iyi olmadı yani bipod için kundağı delmek gerekiyor sanırım.Tutucuya montajlanıyor ama pek sağlam olmuyor.

Hatsan BULL BOSS Satıldı
    Cometa Lynx V10 +

• Ben çıkardım tombul tüp taktım haliyle namlu tutucu bosa cıktı ayrıyeten malzeme olarak demir boruve metal türevi malzemelerden moderator yaptım oldukca ağır olmasına rağmen oldukca isabetli namluda esneme olmuyor ama yere dürmelerde felan namlunun basına gelebılecek sorunlarda namlu tutucu önemli size tavsiyem namlu tutucunun namluya gecen deliği bir iki milimetre genişletmeniz ve namlunun serbest durması aynı zamanda da haraket alanı kısıtlı oldugu ıcın anı bır darbede de yamulmasına mani olur

• ÖNcelikle vidasını tamamen cıkarınca kasma yapmıyor yada tatlı çok az civata boşluğunu alın eğer imkanınız var ise nalunun ucuna tüple beraber bir namlu tutucu yapın ( aynı sistem hw 100 de de var ama adamlar tam oturtmuşlar ceket üzerine kasma yapmıyor

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Arkadaşlar tüfeğin long olmasıyla alakası var mı bilmiyorum ama namlu çok esniyor tüpe dayanıyor tutucu olmadan.Ne kadar destek yapmaya çalışsam da onun gibi düz durmuyor namlu.

Bipod meselesinide içten 15 mm geniştiğinde vida kayıp olana kadar delik açtım.6 mm ile de tümden deldim.Çok güzel ve sağlam oldu.Gez ve arpacığıda kaldırdım.Arpacık yerine derlinden parça yaptırdım arkadaşıma sadece parçatı boyamak kaldı.

Hatsan BULL BOSS Satıldı
    Cometa Lynx V10 +

• namlu tutucu olmadan sağa sola hafif vursanız bile yamulur orjinal namlu tutucusunun vida yuvasını kesip ön tarafada getirebilirsiniz

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR