Yeni aldığım moderatör(Suppressor)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet da 1/2 unf diş yok 12mm namlu iç çap var yaylılar içinde ideal bence.Hafta sonu diş açtırıcam.

http://dx.com/p/tactical-alumi…ilencer-tube-black-227422 ptt kapıya kadar getirdi saolsunlar.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Hayirli uğurlu olsun. 1/2 unf dis ne oluyor inch mi yani metrik olmayan ölçü birimi mi?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• 50 lira kapıya kadar kargo beleş:D

1/2 unf 1/2 inch oluyor.

• Hayırlı olsun zevkle kullanın.Fotoda tam olarak görememiş olabilirim. İç elemanların konikleri namlu tarafında olup başka engel olmamalı ama koniğin en dar yerinde dairesel engel var. Bu dairelerin çevresinde delikler varsa anladım ama yoksa nasıl havayı durduruyor merak ettim. Sormak istediğimi umarım anlatmayı başarmışımdır :)

• 5 liraya diş açtırdım.On numara aldu.Konilerin merkezinde delik var sesi çok iyi kesiyor.

• Müdür hayırlı olsun ;) tüfek nezaman geliyo grupman ne zaman varmı yolda bişeyler ;)

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• atışlardaki moderatörün ses kesmesi oldukça güzeldi.bu ondan dahamı güzel.olmazsa bi tane bende alayım

bursateam.png

• at44 wx lerin diş ölçüsü bilindiği gibi farklı.. ona uygun olacak şekilde diş açtırılır mı bu moderatöre?

• moderatör 12mm iç çap ile geliyor.Diş açılmamış şekilde.üzerinde 4 adet alyan var dişsiz şekildede kullanılabilir kırma namlulular için.Komple metal iç yapısıda.

• moderatör 12mm iç çap ile geliyor.Diş açılmamış şekilde.üzerinde 4 adet alyan var dişsiz şekildede kullanılabilir kırma namlulular için.Komple metal iç yapısıda.

yani namluya geçirip alyanlarla sıkıştıracaz o şekil mi?

• Evet namluya geçirip alyan sıkma ilk hali ancak ben diş açtırdım.1/2 unf olan her tüfeğe sorunsuz takılıyor.

• Resimdeki Zoraki için mi aldınız

Ali ihan okutkan
    Hatsan Mod 99 Limited Edition
    3-12x44 Mildot Optima
    Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm

• Galatian için aldım zoriyede bişeyler uydurucam.

• peki diş açtırmadan önce galatian ın namlusuna direk oturuyor muydu? burdan da at44 wx in namlusuna diş açtırmadan alyanlarla sıkıştırsak olur mu ya geçicem ^^

• Galatian namlusuna girmiyordu.unf 1/2 inch o da 2.54cm / 2 gibi bişey oluyor 12.7mm yapıyor. 0.7mm fark ile girmiyor.Evet yaylılarada uyumlu hatta yaylılar için üretilmiş bence veya farklı bir amaçla üretilmiş ama ses kesmesi çok iyi.En azından benim tüfekte mükemmel.

• Merhaba Doğan ben tam anlayamadım bu parça galatiana uymadimi?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel