Cometa Fenix 400 Compact Star grupman (15 mt)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün bir grupman denemesi yapayım dedim.Atışlarımı dürbünsüz ve desteksiz 15 metreden yaptım.Pellet olarak gamo hunter kullandım.
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KPv3vO.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/wM9YPM.jpg]

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5
    Lu-mar yarı otomatik av tüfeği
    Yıldız Süperpoze
    Sarsılmaz Süperpoze

• gurubmanı hedaf kağıdına ve anlaşılır şekilde yapmışınız paylaşım için sağolun devamını bekleriz jsb 13,43 yada 15 grain civarı pelletler ile gurupman yapıp kıyaslarsanız iyi olur fikir edinmiş olur başka markalarda olabilir

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Öneriniz için teşekkür ederim , ancak yaşadığım yerdeki av bayiilerinde jsb bulamıyorum öyle bir sıkıntım var

Yıldız Süperpoze
    Sarsılmaz Süperpoze

• internetten şipariş ver kredi kartın yoksada ödemeyi havale ile yaparsın

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Teşekkürler arkadaşlar.Kredi kartım var , hangi siteyi önerirsiniz ve kargo ücreti ne kadar alıyorlar ?

Yıldız Süperpoze
    Sarsılmaz Süperpoze

• http://www.aksuav.com.tr/defau…mp;urun=1773#.UtPwH7TCSow
    jsb 13,43 grain hafif olduğu için yaylı tüfeklerde iyi sonuç verir

• madem izmirdesin işgören silahcılık varken ne kargo ile uğraşcaksın git al ordan cok iyi ve nakitte ciddi indirim yapan bi firma

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Merkezde yaşamıyorum ama merkeze gittiğimde yolum düşerse elden almak isterim

Yıldız Süperpoze
    Sarsılmaz Süperpoze

• Vizeler bitsin , seni de görelim kanka :)

Yıldız Süperpoze
    Sarsılmaz Süperpoze