hatsan toprpedo 5.5 paletler att 44 tactical da isabeti nasıl olur

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan toprpedo 5.5 paletler att 44 tactical da isabeti nasıl olur.arkadaşlar hatsan torpedo 5.5 ile bu cumartesi atışarım olacak.50 metre 100 metre belkide 150 bu atışlar için 1metre ye 1 metre kartonlar kullanıcam. kaç barda kaç cm lik inme çıkma sapma.her şeyi notu alıcam önceliğim 100 metre olcak 200 bardan 100 bara kadar ne kadar düşme olcağını sizlerle paylaşacağım.çalışmalrım 200 bardan 175ye.175 den 150 ye.150den 125.125 den 100.kaç cm yada kaç mm cinsinden olack.regülatörsüz tüfeğimin regülatörsüz arkadaşlara yardımı olcağını düşünüyorum hadi hayırlısı hadi bakalım

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• torpedo pelletleri kullanmadım ama isabetli olduğunu duymuştum keyifli atışlar.

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• bakalım görecez arkadaşım

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• baska yorum yokmu arkadaslar

• Paylasimlardan sonra yorumlar gelir hocam...merakla bekliyoruz...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• at44'te ben de gamo ts-22 5.5 kullandım. İsabeti beni epey memnum ettiğinden Aksu Avdan 10 kutu daha sipariş verdim. Tüfeğinizin bar düşerken atış incelemenizi merakla bekliyorum.

• vallah bende merakla bekliyorumm

• Kendi deneyimlerime göre At44'te (bu arada bendeki silah regülatörsüz) açık alanda ve 100 metre civarında Hatsan torpedo, jsb 18.13 grain'den biraz daha sağlıklı sonuç veriyor. Ancak kısa mesafe ve rüzgarsız kapalı alanda Jsb biraz daha iyi. Malum, açık alanda rüzgar biraz da olsa oluyor, torpedonun ağırlığı sayesinde rüzgar sapması daha az. Tabi bu her tüfek için geçerli değil, önemli olan silahın sevdiği saçmayı tayin etmek. Yapacağınız deneme regülatörsüz tüfekler için iyi bir fikir verebilir kanısındayım, basınç azaldıkça vuruş yerini tayin etmek adına bence yararlı veriler olacak. Ancak rüzgar etmeninin etkisinin mümkün olduğu kadar az olduğu bir alanda deneme yaparsanız elde edeceğiniz veriler daha geçerli olacaktır.

• malesef hakan arkadaşım kurtköy tepe örende yapacaz atışları.açık ve çok büyük bir alanda olack inşallah fazla rüzgar olmaz