Norica Massimo

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://airgun.republika.pl/Norica%20Massimo.jpg]

[Resim Engellendi: http://images6.fotosik.pl/531/250e009371eece2b.jpg]

• Caliber: 4.5mm
    • Initial Speed: 305m/s
    • Barrel: Fluted steel, antirust fiber cover
    • Stock: steamed beechwood
    • Weight: 3,4 Kg
    • Lenght: 1195mm

kalibre 4.5mm diye geçiyor ama sanıyorum 5.5mm de olması lazım.
    4.5 mm peletle 305 metre sniyede çıkış hızı, bayağı güzel ve uzun mesafe atışlar yapmanızı sağlar...
    boy 119 cm bir hvalı tüfeğe göre oldukça iyi. 3.4 kg ağırlıyla kompakt atışlar yapmanızı sağlıyor :P
    görünüş itibariyle çifte süper poze tüfekleri andırıyor. en güzel özelliğide bu zaten...
    yine otomotik kilit sistemi kullanıcıya avantajmı dezavantajmı sağlar onu bilemem.
    yalnız diğer norica serilerindede olduğu gibi kapalı arpacık olayı, isabetli atışlar yapmanızı sağlar.

kullanmadım ama, görünüş itibari ile yazanları çevirdim :D

işsizim güçsüzüm, balık avlamak, havalı silahlar, nette gezinmek falan hobilerim arasında yer alır. hayattan fazla bir beklentim yok.

• Gamo viper skeet'e çok benzemekle beraber daha estetik olmuş ahşap kundaktan dolayı

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• gamo viper serileri namlu çıkış hızları bundan düşük diye biliyorum. birde boy ağırlık olarak Norica Massimo'dan 1 kalem daha düşük.

kral magnumla - hatsan mod 135 gibi :D

herşeyi toplasak, çıkarsak tüm şartlar altında hava, kara, deniz, su, Bu Norica massimo, gamo serilerini geride bırakır.

ne kadar acı bir durumdur ki, youtube'a norica massimo yazdığımda tek bir tane düşük görüntü kaliteli bir videosuna rastladım...
    iyi seyirler... Böyle bir tüfeğin en az 10-15 video su olmalıydı.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

işsizim güçsüzüm, balık avlamak, havalı silahlar, nette gezinmek falan hobilerim arasında yer alır. hayattan fazla bir beklentim yok.

• Böyle bir tüfeğin en az 10-15 video su olmalıydı.

derken, ne gibi olumlu özelliklerin kastediyorsunuz diğer tüfeklere göre merak ettim..
    Yani extrası nedir bu Norica markasına ait tüfeklerin, diğelerinde farklı yapan + 'ları varmıdır.

• derken, ne gibi olumlu özelliklerin kastediyorsunuz diğer tüfeklere göre merak ettim..
    Yani extrası nedir bu Norica markasına ait tüfeklerin, diğelerinde farklı yapan + 'ları varmıdır.

norica tribal kullanmış biri olarak, güç kolay kurulum istikrar, kaliteli ahşap kundak. isabet oranı...

ben bu resimdeki konudaki tüfeğin herşeyden önemlisi estetiğine, gerçek av tüfeklerini daha çok yansıtmasına göre yorum yaptım.