namlunun sallanma sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalarr markası gamo shadow dx olan tüfeğimin namlusu cok az miktarda oynama yani sallanma yapıyor . hem sağa sola hemde yukarı aşağı , sebebi nedir acaba ? tüfek tamirinden anlayanlar lütfen yardım etsin. şimdiden teşekkürler :huh:

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• arkadaşlar cevap verebilecek olan yokmu ya

• hocam daha önce hiç tüfek açmadım,,, tamir etmedim,,, bu zamana kadar başıma gelmedi, umarımda gelmez.
    ama;

tahminlerime göre cevaplıyorum.
    namlu sallanıyorsa, peleti koyduğunuz yerin biraz altı namlunun altı falan orda bir vida vardır yada mil gibi birşey,,, namlunun tüfeğe bağlantı yerindeki birşey. o gevşemiştir,,, düşmüş olabilir, zamanla aşınmış olabilir... sorun ordandır... ona göre yoğunlaş.

işsizim güçsüzüm, balık avlamak, havalı silahlar, nette gezinmek falan hobilerim arasında yer alır. hayattan fazla bir beklentim yok.

• bende sorun namluyu tutan pim dendir diye düşünüyorum onun yayını sertleştirirsem düzelebilir diye düşünüyorum ama sağa ve sola da oynaması kafamı karıştırıyor . namluyu tutan vidayı sıkmaya calştım olmadı gevsetmeye calştm oda olmadı oynamıyor vida ve namluyu cıkarmadanda o pimi cıkaramıyorum gamo da .s

• [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/x88Yqr.jpg

ilk önce garantisi varsa gönder. olmazsa garanti kapsamını aştıysa Garanti süresi bittiyse Gamo tamir bakım yerleri fabrikası falan yakınlarda varsa oraya ücret karşılığı yaptır.
    olmadıysa bir tüfek tamircisine git o yapar.
    dahada olmazsa kendin yapmaya çalış... sök kundağı,,, ordaki vida yoksa aynısından teymin etmeye çalış. yada vidaların millerin herneyse arasına birşey koy...

benim bildiklerim sana yardım edebileceğim bu kadar.

işsizim güçsüzüm, balık avlamak, havalı silahlar, nette gezinmek falan hobilerim arasında yer alır. hayattan fazla bir beklentim yok.

• Aldıgınız yere götürün. teknik anlamda yönlendirsinler sizi.biz burda görmeden ne söylesek yanlış olur...gecmiş olsun

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• fotoğrafta işaretlediğiniz yerdeki vidayı sıkmaya calıştm ancak ne sıkıldı nede gevsedi hiç hareket yok yani.

• Aldıgınız yere götürün. teknik anlamda yönlendirsinler sizi.biz burda görmeden ne söylesek yanlış olur...gecmiş olsun

teşekkürler

• fotoğrafta işaretlediğiniz yerdeki vidayı sıkmaya calıştm ancak ne sıkıldı nede gevsedi hiç hareket yok yani.

o zaman ilk belirttiğim gibi garantisi varsa gönder.
    iyi forumlar.

• o zaman ilk belirttiğim gibi garantisi varsa gönder.
    iyi forumlar.

teşekkürler