Dürbün Ayarlama Sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen ay aldığım hatsan Mod 85 Sniper'ın yanında verilen Optima 3-9*32 dürbünü sıfırlamakta sorun yaşıyorum. Dürbün ayarlanmıyor, tam ayarladım derken 5 atışta bozuluyor. Evde sabitleyip denedim 10 metreden yine aynı sonuç. Peletlerde problem yok gez ve arpacık ile daha uzun mesafelerde problem yaşamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hatsan Mod 85 Sniper
    SF Archery Optimo +

• bağlantı ayaklarından olabilir mi?
    neyle bağladınız tüfeğinize, normal ayaklar ile mi?

• maalesef yaylı tüfeklerin çoğunda dampasız dürbün kullanılamıyor..
    dampa denilen tek parça ayak formunda bağlantı ayağı var ancak onunla beraber kullanırsanız sıkıntınız çözülür..

• http://goo.gl/SlBYv9 bunun gibi birşey mi? Bu yeterli olur mu?

Bu dampa degil tek parça ayak. Orada da yazıyo zaten. İhtiyacın olan şu.

https://www.isgoren.com.tr/uru…ATCH-DM60-DAMPA-AYAK.html

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• dampa hikaye kac kere dicem size. ıkı tae dampa aldım sattım dm60 tek sorun durbun...

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Çok saolun bilgilendirme için. Dampa ayaklar çok pahalı ben bir süre gez arpacık kullanmaya karar verdim.

Hatsan Mod 85 Sniper
    SF Archery Optimo +

• hatsan mod 90 tekparça ayak ile hawke kullanıyorum. sorun yaşamadım.ancak iç lastik ve bant takviyelerini tabiki de yaptım.

Hatsan Mod 90 quatro sas 5,5
    Hawke Sport HD 3-9x40 AO

Şahsıma münhasır , bütün Umudum Kendimde...