FX boss 100 mt.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harika atışlar .mühimmat seçeneği bildiğim kadarıyla sınırlı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Emre ellerine sağlık.Konuşturmuşsun cihazı :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Harika atislar eline saglik abi. Hazir 12 fp ye gecmisken çelme aklimizi :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Emre bu grupmanı yaptığı sırada yanındaydım ve bende 50 metreye biraz atış yaptım.Silah acayip isabetli gerçekten.Frederik abinin silaha Boss ismini vermesi boşa değil gerçekten.

FİLİNTALAR GRUBU

• Harika atışlar .mühimmat seçeneği bildiğim kadarıyla sınırlı

Teşekkürler, 3 tip .30 kalibre mühimmat oldu boss için, 50 , 46 ve 44.75 grain jsb, bulletleri isabetsiz attığına dair yurt dışı forumlarda bir kanı var, jsb bana yetiyor

Harika atislar eline saglik abi. Hazir 12 fp ye gecmisken çelme aklimizi :)

Erdinç teşekkür ederim, aslında boylu poslu adamsın sana yakışır bir tane boss :)

Elinize sağlık, silah ve atıcı kısaca boss benim diyor...

Kamuran bey her zamanki gibi çok naziksiniz teşekkür ederim.

Emre abi grupman çok başarılı olmuş eline sağlık.

Boss ile ilgili en çok merak ettiğim mesele BC değeri. Bildiğimiz solidler kadar çıkıyormu bc, ölçme imkanın oldumu?

Yasincim bc ölçemedim, aylardır ilk defa bu hafta sonu atışa gidebildim, yapıcaz birşeyler yakın zamanda

Emre bey mükemmel atışlar tebrikler

Erhan bey çok teşekkürler

Ellerinize sağlık Emre Bey, çok güzel bir çalışma olmuş.

Cem bey çok teşekkürler, saygılar

çok güzel bir beşli grup ama sanki 5 atıştan fazla atışla bu elde edilmiş gibi :) grubun çevresinde birçok atışlarda mevcut gibi :) yine de güzel bir grup :) tebrikler :thumbup:

dün boş kağıt bulamayınca bir önceki gün 25 metre bencrest te kullandığımız atış kağıdını ters cevirip asarak bu atışları yaptım, diğer delikler zaten 4.5 mm ve kağıdın delinme yönü ters, ancak nedense siz bu yüz metre ve sonrası atışları ile ilgili konu açıldığı zaman çok heyecanlandığınız için sanıyorum bu bariz belli olan detayları farkedemediniz ancak beni şaşırtmadınız bu yorumu bekliyordum :)

• 100 metre ve sonraki atışlara tabii ki her zaman heyecanlanırım. bu atışlar bana heyecan vermese zaten bende 100 metre ve sonrası atışları yapmam. :) yoksa siz heyecanlanmıyor musunuz? :) ben havalı silah atışlarında detay ve ciddiyeti sevdiğim için böyle bir şey yazdım. yoksa sizin grubunuza bakınca acaba bende mi BOSS alsam mı diye düşünüyorum!!! sizde bu spora gönül veriyorsanız !! atış yerinize her şeyiniz tam hazır ve nazır gidersiniz :) böyle şeylerde ortaya çıkmaz :) haksız mıyım arkadaşlar ? :) :)

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• Kostok tadında atışlar. Eline sağlık Emre abi çok güzel atışlar.

A-TAKIMI

• Kostok tadında atışlar. Eline sağlık Emre abi çok güzel atışlar.

Levent tesekkur ederim

100 metre ve sonraki atışlara tabii ki her zaman heyecanlanırım. bu atışlar bana heyecan vermese zaten bende 100 metre ve sonrası atışları yapmam. :) yoksa siz heyecanlanmıyor musunuz? :) ben havalı silah atışlarında detay ve ciddiyeti sevdiğim için böyle bir şey yazdım. yoksa sizin grubunuza bakınca acaba bende mi BOSS alsam mı diye düşünüyorum!!! sizde bu spora gönül veriyorsanız !! atış yerinize her şeyiniz tam hazır ve nazır gidersiniz :) böyle şeylerde ortaya çıkmaz :) haksız mıyım arkadaşlar ? :) :)

Bu spora gonul veriyorsak nereye nasıl gideceğimizi sizden ogrenecek degiliz :) size nacizane tavsiyem bu atışlar zorunuza gidiyor ise yorum yapmamanız veya kagıtta yonu ters olan 4.5 mm delikler üzerinden polemik yaratmaya çalışıp kendinizi bu duruma düşürmemenizdir, zaten başka bir versiyonunuz da bize video çekmeyi ögretmeye çalışarak kendini komik duruma düşürüyordu "bu video kesilmiş" diyerek :)

Bu forumdaki hicbir grupman fotografına veya videosuna gerçek dışı gözü ile bakmıyorum, bunu yapanın sadece kendini kandıracagı herhalde suphesizdir.

• Kardeş herkes kimin ne olduğunu biliyor.
    Zamanın behrinden beri bu böyle olur gider,canını sıkma ellerine sağlık,süper.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• ben sadece tecrübelerimi paylaşmak istedim o kadar!!! diyecek birşey bulamadım. :) hade sizlere kolay gelsin.. :)

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• sevgili Emre, bilale anlatır gıbı anlatman lazım...;)

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Ertugrul kardesim ne zaman uzun mesafe atislari yapsak hep elestirisel yaklasiyorsunuz.Uzun mesafe atislarina olan duskunlugunuzu zaten onceki konulardan biliyoruz.Emre (kostok) kardesimizi tum camia tanir.Ozu de sozu de bir arkadasimizdir.Kac metreden yaptim diyorsa odur.250 yard atislarimizda da bir suru laf ettiniz.Kimseye bisi ispat etmek zorunda degiliz.Cok merak ediyorsaniz buyrun gelin Istanbul'a misafirimiz olun.Birlikte gidip atalim.Siz karar verin.Yavruvatana sevgilerimle...

• Ah ah demekkı O uzun mesafe atışlarımı Yayınlasam arkadaşlar yalancı cıkacaz be :) Şaka bi yana ben kendim mutlu oluyorum Emrecim sende kimseye bişey ısbatlamak zorunda değilsin. Bol Atışlar ben bi boos kullanıcısı olarak bence o grupman o tüfeğe göre kötü bile olmuş :)

• Emre kardeşim burada çoğu hobidaş sizi tanıyor,boss un isabetini dünya onaylamış.peletin çıkış izini tanımaktan aciz arkadaşlara neyi- nasıl anlatacaksın?sen bol bol paylaşım yap biz zevkle izliyoruz.eline emeğine saglık.

steyr challenge
    cricket 6.35

• bu işte çanak kokusu alıyorum :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Emre Usta eline sağlık...

Perfect... :thumbup:

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.