CFX ile gomo sacmalarıyla 15 m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu zamana kadar prohunter kullanıyordum , dün prohunter bulamadığım için promagnum aldım kutusu 4.5tl den aldım 4.5mm lik olanı..Biraz önce evde duramadım deneyim dedim promagnumu gez arpacık atışlarımda 2-3 cm lik oynamalar oldu , dürbünü taktım kötü dürbün ama yakın mesafede nokta almak için uygun neyse attım yine aynı 1-2 cm arası oynama var sonra az kalan pro hunterimden atayım dedim neredeyse tek delik 1-2mm lik oynamalar var ..Promagnumdan hiç memnun kalmadım resmen rezalet X( 4.5 luk olanı berbatmış 5.5 luğu bilmem ama..Bide yapılış kalitesi prohunterden düşük geldi bana ..Ts10 da aldım onuda sonra denerim çok ses oldu :thumbup: Bu arada mesafe 8 metre

• gamo pelletlerın en ıyısı match bana göre tabi bu tufekten tufege degişir.ben fotolara bakarsan 15 m de atış yaptım 5 gamo pellet denedım hepsi hedef kagıtlarının ustunde yazıyo.ben hedef olarak kısa mesafede match uzun mesafese pro magnum kullanıyorum.ama yeni daina rassat aldım ve denedım onu da fotoladım gamolarla arasında baya fark var.(tabı fıyat olarakta :) )heralde artık uzun mesafede daina kullanırım

cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup: