CFX ile gomo sacmalarıyla 15 m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup:

• gayet güzel gruplar. Eline sağlık, Yalnız ilk resim açılmıyor http://i/ diye bir adresi işaret ediyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Diana rastatt ile denemenizi öneririm. Bu mesafede tek delik yapıyordum ben onunla (silah hatta modifiyesi bile aynıydı sizinkiyle) ama gamolar bu şekilde oluyor malesef.

• modifiyelerden sonra tüfek baya bi güzel oldu eski tetiğiyle şimdi arasında baya bi fark var.sesi de değişti tüfeğin elimden bırakamıyorum :thumbup: yalnız pcp ler gelince bi tane almayı düşünüyorum ama bu tüfeği hep elimde tutarım çok emek harcadım.pellet konusuna gelince gamo pelletler cok istikrarsız en iyisi match.söyledğin peletide deniycem jay tesekkurler

cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup:

• gamo kutularından çıkan pelletler in her biri farklı çapta çıkıo bu yuzden biri sıkı biri gevşek oturuyor namluya ve ısabetde dengesiz oluyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• modifiyelerden sonra tüfek baya bi güzel oldu eski tetiğiyle şimdi arasında baya bi fark var.sesi de değişti tüfeğin elimden bırakamıyorum :thumbup: yalnız pcp ler gelince bi tane almayı düşünüyorum ama bu tüfeği hep elimde tutarım çok emek harcadım.pellet konusuna gelince gamo pelletler cok istikrarsız en iyisi match.söyledğin peletide deniycem jay tesekkurler

Gayet zevkli bir silah. Rastattı kesinlikle tavsiye ederim. Bu mesafeden tek delik yapılamayan bir saçma ile 50-70m gibi mesafelerde isabet hayal olur.

• ;d;

gamo kutularından çıkan pelletler in her biri farklı çapta çıkıo bu yuzden biri sıkı biri gevşek oturuyor namluya ve ısabetde dengesiz oluyor.

kesinlikle haklısın coğu capaklı ve yamuk

cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup:

• Gayet zevkli bir silah. Rastattı kesinlikle tavsiye ederim. Bu mesafeden tek delik yapılamayan bir saçma ile 50-70m gibi mesafelerde isabet hayal olur.

50 m ye kadar bi problem yok ama sonrası gerçekten zorlaşıyor uzun mesafelerde pro magnum kullanıyorum fena deil ama daiana ıda alıp deneyeceğim

• Arkadaşım rastat pelletleri nereden aldın?

hilal avdan internet yoluyla aldım

• Ben dün gamo pro magnum, gamo pro hunter ve gamo raptor u denedim grupmanları felaket, zaten çok çapaklılar(raptor hariç), her bir pelletin çapları da farklı biri tam oturuyo diğeri zor bir başkası namluyu kapatırgen geri düşüyor. haftaya yeni mühimmat çeşitleriyle deneyeceğim. inşallah problem tüfekte değildir.

One Shot One Hit

• Ben dün gamo pro magnum, gamo pro hunter ve gamo raptor u denedim grupmanları felaket, zaten çok çapaklılar(raptor hariç), her bir pelletin çapları da farklı biri tam oturuyo diğeri zor bir başkası namluyu kapatırgen geri düşüyor. haftaya yeni mühimmat çeşitleriyle deneyeceğim. inşallah problem tüfekte değildir.

tüfekte bi problem olacağını zannetmem bende de aynı sorunlar oldu coğu pelleti denedım rassat ı yenı aldım en basarılı bu oldu.gamo kullancaksan en isabetlisi match dir.bı de ben tufegımde baya bı modıfıye yaptım.tetık falan degıstı cunku gamoların orjınal tetıgı rezaletmış en az %30 isabetini etkiliyor değiştirdikten sonra anladım.

yav ben bunları bi tek ince mehmette oluyor zannetmiştim. demek gamo da aynı.

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• türkiyede üretiliyor gamo saçmalar pek özen gösterilmiyor.bi tane tam isabet bi tane 2cm yanına vuruyor ınsanın tabı moralı bozuluyor.daina kullanınca problemın tufekte veya bende olmadıgını anladım