kınalı keklik sevenler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gerçekten çok güzel bir görüntü bu hayvanları doğada görmek beni çok mutlu ediyor... Forumda ki bazı arkadaşlarımız avcı ve bunu belirtmek ne kadar doğru bilemiyorum ama :D Bu hayvanlar doğada daha güzel görüşündeyim.. Yanlış anlaşılmasın hiç et yemiyorsunuz derseniz yiyorum elbette keklikde yedim ama hiç avlamadık .. Çook eskiden bahçe evimizdeki komşum keklik besliyordu sayesinde yerdik.. Ben sadece ava kaçma şansı verilmeden avlanılmasına karşı bir insanım .. O uzaklıktan keklik abimi görmüyor yada zor görüyor ama dürbünlü bir silahla insanoğlu çok rahat görüyor ve vuruyor tek kelime ile yazıktır ...(bu yazdıklarım ateşli silahlar ile alakkalıdır havalı ile avlanmmak zaten yasaktır... )

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Maşallah çok şanslısınız.Ben de sözde avcuyum ama sesini duymayalı yıllar oldu. Teşekkürler.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Mükemmel...Atışıyorlar, dişi kapma yarışındalar ;)