kimse olmayınca tek kişilik buluşma :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi günler arkadaşlar havanın güzel olması ile kendi kendime güzel bir gün geçirmek için atışa gittim ve tek başıma da olsam keyifli bir gün geçirdim. inşallah havarın güzel olması ile birlikte istanbulda güzel organizasyonlar olur ve imkanlar el verdiği müddetce katılmaya çalışırım diye düşünüyorum öğrenmemiz gereken çok şeyler var :) hayırlı günler.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Tokat ve çevresinde kimse yok galiba bende hobidaslarla ile buluşmak istiyorum ama yakin cevrede kimse varmi. Bilmiyorum eğer ver ise memnuniyetle katilim gosteririm.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• güzelmekanmış begendim
    yanına gelecek hobidaşlar illaki bulunur

teşekkür ederim cemal evet güzel yer ama biraz engebeli :) inşallah cevredeki abi ve kardeşlerimle bir buluşma yaparız.

6 lt 300 bar Drager

• Mekan gercekten cok guzelmiş kafa dinlemek icin yalnız gidilebilecek turden ,kafa dengi arkadas olursa tabiki daha da guzel olur .. :thumbup:

• [quote='Tetikçi52','https://www.airgunturk.com/forum/thread/23540-kimse-olmayinca-tek-kisilik-bulusma/?postID=267055#post267055']iyi günler arkadaşlar havanın güzel olması ile kendi kendime güzel bir gün geçirmek için atışa gittim ve tek başıma da olsam keyifli bir gün geçirdim. inşallah havarın güzel olması ile birlikte istanbulda güzel organizasyonlar olur ve imkanlar el verdiği müddetce katılmaya çalışırım diye düşünüyorum öğrenmemiz gereken çok şeylar var :) hayırlı günler ..

kardeşim selamlar, ben de bir bt65 aldım geçenlerde, daha hala tanışmaya çalışıyorum kendisiyle :) tanışalım, hafta sonları vs. musait zamanlarda buluşalım isterim... kadıköy barlar sokağındayım, yolun düşerse beklerim.

• kardeşim selamlar, ben de bir bt65 aldım geçenlerde, daha hala tanışmaya çalışıyorum kendisiyle :) tanışalım, hafta sonları vs. musait zamanlarda buluşalım isterim... kadıköy barlar sokağındayım, yolun düşerse beklerim.[/quote]

Hayırlı olsun abi inşallah yolum düşerse uğrarım ama kadıköy bana ters kalıyor.

6 lt 300 bar Drager

• 1-2 siluet Ft hedefi alir ve pozisyon calisirsaniz yalniz oldugunuzun farkina bile varmazsiniz ;)

Teşekkür ederim emre abi kendime tahtadan silüet yaptım şimdilik onları kullanıyorum ama ne kadarda olsa bir süre sonra insanın canı sıkılıyor nihayetinde sohbet edip keyifli bir zaman geçirebileceği bir arkadaş arıyor bu konuda siz izmir gurubu çok güzel ortamlar kuruyorsunuz kıskanıyorum sizi yine sağol abi.

6 lt 300 bar Drager

• Havalarda güzelken aslında güzel bir organizasyon yapsak çok güzel olur avrupa yakasında herkese uygun ortak bir noktada buluşabiliriz.

6 lt 300 bar Drager