HATSAN MOD 75 aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tufegı kır, kafa asagı cevır yag bosalsın yada kulak temızleme pamuğu sapı cöpü ile al bişeyler yap ....mod 125 e yaptım bunu işi bılmezken gece saat 1 bir ses cıktı,,namludan bırde alev oooo......

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• yağ fazla sıkmadım 1-2 damla kadar ve sıktığım gibi kurulu olduğu için tetiğie bastım sıktığım yağ içeri fazla gitmedi.namlunun içini bezle temizledim ve şuan tüfeği namlu aşşağıya doğru bıraktım inş birşey olmaz :(

Ben, dünyadaki en akıllı ya da yetenekli adam değilim, ama başardım, çünkü yürümeye devam ettim ve ettim ve ettim. Sylvester Stallone :thumbup:

HATSAN MOD 75 22.Cal 5,5 mm + Optima 4X20 dürbün

• tüfeği namlu aşşağı bırakmıştım hiç yağ gelmemiş ve namlu çıkış yerine kulak pamuğunun sapını soktum hiç yağ yok demekki az yağ sıktığım için birde yağ sıktıktan sonra hemen boşa tetik çektiğim için yağ içine gitmedi :) şuanlık sorun yok gibi :thumbup:

Ben, dünyadaki en akıllı ya da yetenekli adam değilim, ama başardım, çünkü yürümeye devam ettim ve ettim ve ettim. Sylvester Stallone :thumbup:

HATSAN MOD 75 22.Cal 5,5 mm + Optima 4X20 dürbün

• Aynı tüfekten bende de var gerçekten başlangıç için güzel bir tüfek. Hayırlı olsun

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love: