Bakın Amerikalı Havalı silahçılar neler yapıyor.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• orda normal buz mu koyuyor yoksa o marketten aldığı farklı bir buz mu ?

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Official Post

tabiki normal buz değil,donmuş karbondioksit dondurmayı erimesin diye paket içine konan buzlardan,denerseniz aman dikkat çıplak el ile tutmayın, -50 ila -100 derece soğukluğa sahip.

• nitrojen diyince durup 2 kez düşünüp hareket etmek lazım :!:
    ama yarattıığı görsel şölen tartışılmaz :thumbup:

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Official Post

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Official Post

• bu olayı seneler önce marasta dondurma yedıkten sonra tesadufen bende yapmıstım.kuru buzu hayatımda ıılk gormsutum ve bende uyarılarla uzun sure elımde tutmuyordum buzu..daha sonra elımdekı kucuk pet su sısesının ıcıne koydum buzu.aradan gecen 15 dk ıcınde elımdekı sıse gıttıkse şişmeye basladı bende korkumdam cope attım sonra da BOMMMMMM diye bomba gibi patladı sehir merkezinin ortasında ,öylece kalkaldım bende :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• bu olayı seneler önce marasta dondurma yedıkten sonra tesadufen bende yapmıstım.kuru buzu hayatımda ıılk gormsutum ve bende uyarılarla uzun sure elımde tutmuyordum buzu..daha sonra elımdekı kucuk pet su sısesının ıcıne koydum buzu.aradan gecen 15 dk ıcınde elımdekı sıse gıttıkse şişmeye basladı bende korkumdam cope attım sonra da BOMMMMMM diye bomba gibi patladı sehir merkezinin ortasında ,öylece kalkaldım bende :D

eheheh senin olay güzelmiş be Togay abi. :D

• nerden satın alabılırız kımlerde vardır ;atlı{#

GAMO CFX ROYAL 5.5MM
    HATSAN MOD.70 5.5MM
    DAİSY POWERLİNE 4.5MM
    DAİSY PİSTOL 4.5MM

• Harici İçerik www.youtube.com

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben ismini vermicem gaz üretim fabrikasında çalısıyordum bizaman bizde sıvı azotu pet şişeye cok az bi miktar doldurup patlamasını seyrederdik ve patladığındaki ses bir bombayı aratmazdı :!:

• Bende görmüştüm. Kumkapı Balık halinde birileri sanki arkadaşlarını korkutmak için 0.5L pet su şişesine biraz su biraz da karpit koyup yola atmıştı. Bende farkında değilim ne olduğunun ve şişeye doğru yürüken birisi uyardı gitme bekle diye.. Acayip patlıyor gerçekten. Patlama sesi 12Cal av tüfeğinden fazlaydı.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• dondurma şoklamada kullanılıyor.hediyelik dondurmanın bozulmaması icin.isteyen olursa gönderirim :)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Bende koyde veteriner hayvanlar için bi ilaç getirmişti orda görmüştüm ama buzunu değil sadece dumanını :)

similer16.gif Ben asLında adı yaLana karışıp Doğru olanlardanım...

• Hatsan striker magnum 1oooS cowboy.gif
  • dondurma şoklamada kullanılıyor.hediyelik dondurmanın bozulmaması icin.isteyen olursa gönderirim :)

Ohhhh ne de olsa Yaşar Ustanın dondurmasını en çok yiyan sensinn.Bulursun tabi buzu.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• kardeşim adresini pm olarak at hemen gönderim.biri yer biri bakar kıyamet ondan koparderler:)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting