Yeni Bir Pellet Markası Ülkemizde

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • belki düşük güçteki yaylılarda, çok uzun olamayan mesafelerde ortalama bi değer verebilir.. yaylıda deneyen varmıydı..

• Abi zaten yaylıya iyi gider bunlar dediğim gibi pcp bu pelletler için fazla güçlü gücü tamamen kapatıp atmak gerek yoksa savruluyor pellet

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Alıntı sahibi "donchilot"

Bugün elime ulaştı pelletler. Dome olandan almıştım, diyebileceğim tek kelime nalet olsun. Ben bu kadar adi bir pellet görmedim. 35m de yarım metre gurupman yaptı at44 ile. Yine hevesim kursakta kaldı. Ucuz etin yahnisini birkez daha tatmış bulundum. Bu son olur inş. Satılık dome pellet var bende bu arada illada denemek isteyen olursa 4 kutu 25 TL. 5.5mm

mustafa kardesım inan üzüldüm bu duruma ama ne yalan söyleyım beni çook güldürdün,ne yaşadınsa aynen oldugu gıbı anlatıyorsun....35m de yarım metre gurupman yaptı at44 ile deyince karnım ağrıdı gülmekten haa gayret 1 metreye az kalmış diyesim geldi Nolur kusuruma bakma karşılıklı nazımızın gectıgıne istinaden söyluyorum bunları,,sorun elbetteki paletlerde kardesım,,yine AA ve JSB Paletlere devam

Ne demek Akın abi zati eğlence olsun diye uğraşıyoruz bunla. 8o Yanlız bir kuyumcuda ağırlığına bakacağım bu pelletlerin. Benim tahminin 10-11 grain ya gelir ya gelmez cok hafifler.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Ben bu markayı görüp iyi bir markaya benziyor demişdim, ürünün sitesi felan, prof. bir izlenim bıraktı, alman teknolojisi vs. sonra yorumları okudum, iyi ki almamışım.. iyi bir pelet üretmek bukadar mı zormuş :)

peki at44 için 50-60 metre atışlarda tüfeğin sevdiği, uygun fiyatlı pelet gamo TS-22 tavsiye edilğini gördüm. bunun dışında uygun fiyatlı kullanabileceğimiz başka tavsiyeler var mı ?

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Ben bu markayı görüp iyi bir markaya benziyor demişdim, ürünün sitesi felan, prof. bir izlenim bıraktı, alman teknolojisi vs. sonra yorumları okudum, iyi ki almamışım.. iyi bir pelet üretmek bukadar mı zormuş :)

peki at44 için 50-60 metre atışlarda tüfeğin sevdiği, uygun fiyatlı pelet gamo TS-22 tavsiye edilğini gördüm. bunun dışında uygun fiyatlı kullanabileceğimiz başka tavsiyeler var mı ?

at44 için jsb heavy 18.13 grain al baskada birsey alma arkadasım. krm falan bos iş 5 atıstan sonra lanet okursun :)

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• Meşhur KRM pelet ve AT-44 long lw
    sıfır rüzgar
    kapalı ortam,
    9 metre mesafe

kıyas yapmak isteyenlere ;)

Ahmet arkadaşımızın bir vakit yaptığı ev iç grupman.. uzun uğraşlarım sonunda sizler için arayıp buldum :)

kumpasla ölçülü olan at-44 long lw ile atılmış KRM ULTRA DOME grupmanıdır.

airgunturk.com/attachment/16333/airgunturk.com/attachment/16332/

• Krm ile aşırı rüzgar altında yaptığımız atışta Puncher ile kıyaslayınca iki tüfek arasında ne denli fark olduğu ortada sanırım..

Videoda ilk 3 atışın 25 kuruşluk bir grupman yaptığını görmek için eğitimli bir göze ihtiyaç yok sanırım..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara