Yeni Bir Pellet Markası Ülkemizde

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet yüzeysel farklılıklar mevcut dolayısı ile gramaj farkı da oluyor ancak at44 bu saçma için fazla güçlü bana göre

Birde açılma olabilir diyen arkadaş için evet 50 metre de denemesini de yaptım ve yaklaşık 10 15 cm açılma var

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Paylaşım için teşekkürler. 9mt grupmanına bakarak, atışların 50 metrede 10 cm üzerinde açılacağını söyleyebiliriz sanırım. Fiyatına göre bile iyi görünmedi bana şimdilik.

Edit: Düşük hızlarda denemek lazım birde(yaylılarda).

Evet yüzeysel farklılıklar mevcut dolayısı ile gramaj farkı da oluyor ancak at44 bu saçma için fazla güçlü bana göre

Birde açılma olabilir diyen arkadaş için evet 50 metre de denemesini de yaptım ve yaklaşık 10 15 cm açılma var

15.xx grain o kadar güçlü kacmaz at 44 için normal 16 grain jsb kullanıyoruz sonucta bazende 18 grain pelletlerin balistiklerinde bi sorun var sanırsam

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Valla akin abi hakli gibi donup dolasip yine jsb ye donecegiz alip denemedim ama simdidrn 4 kutu alma fikrimden vazgectim nede olsa pcp de boyle ise bizim yayli mod 99 da grupman hayal olur ..ama yinede alip denemeye deger ..

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Evet yüzeysel farklılıklar mevcut dolayısı ile gramaj farkı da oluyor ancak at44 bu saçma için fazla güçlü bana göre

:thumbup: bencede at44 bu saçma için fazla güçlü..... at44 de hedef--tahribat ideali 18 grain

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Official Post

pelletleri dün Yusuf ağebey saolsun göndermiş denemem için 30 ve 50 metre için ideal pelletler
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/zRBO66.jpg] 30 metre 10 atış

daha uzağa atacaksanız silahın güç ayarını kapatın. ben öyle güzel sonuç alıyorum. ilk denememi 75 metreye 6 tur güc acıkken yaptım 2 karış açtı, gücü kapattım sonra attım

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/nPWpPV.jpg]

• Paylaşımlar için çok teşekkürler. Deneyip bizimle bunları paylaşmanız çok güzel. Ben de bu pelletlerden almayı düşünüyor idim ancak 9 metre grupmanı beni hayal kırıklığına uğrattı. Genellikle bu grupmanın tek deliğe yakın bir grupman olması beklenirdi. Hayallerimi başka bahara erteledim yine. JSB'ye devam...

• Cemal abi o atis yaptigin malzeme ne beton mu sunger mi anliyamadim abi cok guzel tahribat vermis :)

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Abi ben benim mod99 a 30 grain koysam sanırım benim silah tahrip olur :) Ama yinede bir betonda o kadarlık tahribat iyi bence ki birde 30 metrede :) ben alayım bu peletlerden tahribat için kullanırım bu jsblerde iyi grupman yapılıyor ama bazen insanda tahribat istiyor :) Birde güç ayarından bahsettiğine göre abi mod 125drn başka silah almışsın hayırlı olsun :)

• At 44 bu pellet için fazla güçlü dememde ki sebep atış yaptığım kağıdı 2 cm lik bir tahtaya yapıştırmıştım Webley ile attığım zaman saçma tahtada kalıyor ancak at44 ile çok rahat delip geçiyor o yüzden savrulma olabilir diye düşünüyorum güç ayarı 2 tur açık aslında vaktim olsaydı tamamen kapatıp denemek isterdim

Drager 6 LT Scuba

• Ben de güç ayarını kapattıktan sonra isabet aldım zaten. Ahmet ağabey kanı nda haklısın. pellet savruluyor

hatsan_sniper yaklaşık bir senedir At44 üm var kardeşim yaylı silaha değil 30 graini 18 üzerini sürme bile :D

bu mod 125 gıbı magnum yaylılar ıcındemı gecerlı kardes

• bu mod 125 gıbı magnum yaylılar ıcındemı gecerlı kardes

mod 125 için bence en ağır pellet ts 22 den fazlası olmamalı at44 de bile 16 - 18 grain kullandığımızı düşünürsek

Drager 6 LT Scuba

• Official Post

bu mod 125 gıbı magnum yaylılar ıcındemı gecerlı kardes

Evet ağabey solid işini yaylıyla denememek lazım. zaten atamaz gücü yetmez. solidin maksadı uzak mesafede pelletin veremediği etkiyi vermek. haliyle bir mod125 le solidi +150 ye atmak imkansız. top atışı yapmak lazım oda ne zevk verir nede tahribat EL TAŞI gibi gider :)

• Bugün elime ulaştı pelletler. Dome olandan almıştım, diyebileceğim tek kelime nalet olsun. Ben bu kadar adi bir pellet görmedim. 35m de yarım metre gurupman yaptı at44 ile. Yine hevesim kursakta kaldı. Ucuz etin yahnisini birkez daha tatmış bulundum. Bu son olur inş. Satılık dome pellet var bende bu arada illada denemek isteyen olursa 4 kutu 25 TL. 5.5mm

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Abi peletler capakli mi yarim metre olmamasi gerekiyordu bende cok uzuldum ...

• Bazılarının etekleri capaklı. 15.43gr geleceğini de zannetmiyorum, çok hafif geldi elime. Ayrıca kutu üzerindeki resimle alakası yok. Çok hafif bi bombeli başı, öyle normal bi kubbe şekli yok. 1mm felan alsan ucundan düz uçlu olur. Belki düşük hızdaki yaylılarda kullanılabilir. Ama genel olaraktan 10 üzerinden 3 anca alır benim gözümde.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Valla üstad yarım metre çok fazla geldi bana bende at44 ile atıp denedim hemde sıfırlama bile yapmamıştım ki önceki sayfalarda resimlerde görünüyor çok fazla bir fark olmamıştı 50 metreyede denedim ancak fotosunu alamadım gerçi ama 10 cm açılma ancak oldu

Drager 6 LT Scuba

• Bugün elime ulaştı pelletler. Dome olandan almıştım, diyebileceğim tek kelime nalet olsun. Ben bu kadar adi bir pellet görmedim. 35m de yarım metre gurupman yaptı at44 ile. Yine hevesim kursakta kaldı. Ucuz etin yahnisini birkez daha tatmış bulundum. Bu son olur inş. Satılık dome pellet var bende bu arada illada denemek isteyen olursa 4 kutu 25 TL. 5.5mm

mustafa kardesım inan üzüldüm bu duruma ama ne yalan söyleyım beni çook güldürdün,ne yaşadınsa aynen oldugu gıbı anlatıyorsun....35m de yarım metre gurupman yaptı at44 ile deyince karnım ağrıdı gülmekten ;,;- haa gayret 1 metreye az kalmış diyesim geldi ;rofl.; Nolur kusuruma bakma karşılıklı nazımızın gectıgıne istinaden söyluyorum bunları,,sorun elbetteki paletlerde kardesım,,yine AA ve JSB Paletlere devam

• bunda solid yokmudur

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j